Urugvajus
-
-

Danielius Gaurys

Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai apmaudžiai liko be medalių
Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai apmaudžiai liko be medalių 2024.06.30 20:42  Bratislavoje (Slovakija) sekmadienį baigėsi Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir gausus būrys lietuvių. 4-ą vietą jaunių vienviečių kanojų 200 m finale iškovojo Julija Jevtušenkaitė (49.906). Lietuvę aplenkė tik ukrainietė Sofija Žušman (47.756), vengrė Panna Gyore ...
Panevėžio sporto centro irkluotojai sėkmingai startavo „Olimpinių vilčių“ regatoje
Panevėžio sporto centro irkluotojai sėkmingai startavo „Olimpinių vilčių“ regatoje 2023.09.12 18:24  Poznanėje (Lenkija) vyko didžiausios pasaulyje jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo varžybos „Olympic Hopes“ („Olimpinės viltys“), kuriose puikius rezultatus pasiekė Panevėžio sporto centro ugdytiniai. „Šiose varžybose dalyvavo 778 sportininkai iš 43 šalių, 5 žemynų atstovai. Neįtikėtinai aukštas varžybų lygis ...