07-10, 03:00
Argentina
-
-

Panevėžio sporto centro irkluotojai sėkmingai startavo „Olimpinių vilčių“ regatoje

2023.09.12 18:24
Panevėžio sporto centro nuotr. | Organizatorių nuotr.

Poznanėje (Lenkija) vyko didžiausios pasaulyje jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo varžybos „Olympic Hopes“ („Olimpinės viltys“), kuriose puikius rezultatus pasiekė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

„Šiose varžybose dalyvavo 778 sportininkai iš 43 šalių, 5 žemynų atstovai. Neįtikėtinai aukštas varžybų lygis nustebino ir mus, trenerius, ir didelę dalį sportininkų. Konkurencija didelė, tad ypatingai džiaugiuosi net keturiais Panevėžio sporto centro ugdytinių iškovotais medaliais ir gaila, kad tai vieninteliai Lietuvos komandos medaliai. Į Panevėžį parvežėme du aukso, ir po vieną sidabro bei bronzos medalius, tai leido Lietuvai užimti aštuntą vietą bendroje lentelėje. Labai džiaugiuosi, kad sunkus darbas davė rezultatą ir tai motyvuos sportininkus siekti dar didesnių sporto aukštumų“, - sakė Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo treneris Vytautas Vaičikonis.

Sėkmingiausiai varžybose pasirodė Liucija Railaitė ir Danielius Gaurys, kurie iškovojo aukso medalius. L.Railaitė U17 amžiaus grupėje vienviete baidare 200 m distanciją įveikė per 43,55 sek. Šis rezultatas sportininkei užtikrino auksą. Vienvietę kanoją irklavęs Danielius Gaurys (U16) pirmas per 44,22 sek. įveikė 200 m distanciją. Broliai Danielius ir Dovydas Gauriai (U16) dviviete kanoja 200 m distanciją įveikė per 42,77 sek. Tai sportininkams garantavo sidabrą. Dviviete baidare irklavusios L.Railaitė ir Rasa Vaičikonytė 200 m distanciją įveikusios per 43,92 sek. laimėjo trečiąją vietą. Minėtiems sportininkams tai kol kas didžiausi jų laimėjimai sporto karjeroje.

Sportininkus treniruoja ir varžyboms ruošia treneriai Dalia Vaičikonienė ir Vytautas Vaičikonis. Iš viso į varžybas vyko 8 Panevėžio sporto centro ugdytiniai, o Lietuvos komandą sudarė 47 sportininkai.