-

„Arsenal“ namuose išrašė pirmą PSG sezono pralaimėjimą VIDEO

Kai`us Havertzas | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ klubas iškovojo pergalę UEFA Čempionų lygos varžybose.

Antrajame grupės etapo ture „Arsenal“ namuose 2:0 nugalėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ atstovus. Prancūzams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone.

Šiose rungtynėse pergalingą pranašumą „Arsenal“ susikūrė pirmajame kėlinyje. Po puikaus Leandro Trossardo perdavimo galva tiksliai atakavo Kai`us Havertzas. Vėliau Bukayo Saka baudos smūgiu užsuko kamuolį link vartų, o net ir nieko neprilietęs kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

Po dviejų turų „Arsenal“ savo sąskaitoje turi 4 taškus, PSG sąskaitoje – 3 taškai.

Rungtynių eiga:
90 min.

Rungtynių statistika:

Rungtynių statistika | livesport.com nuotr.

90 min.

Skelbiamas rungtynių finišas!

90 min.

Prie antrojo rungtynių kėlinio pridedamos keturios minutės.

87 min.

Dar vienas epizodas kai PSG nori baudinio, bet ir vėl teisėjas bei VAR pražangos neįžvelgė.

79 min.

Kamuolys „Arsenal“ baudos aikštelėje pataikė į Riccardo Calafiori ranką, bet teisėjas rodo, jog žaidimas turi būti tęsiamas.

75 min.

Į vartus smūgiuoti pabando Gabrielis Martinelli, bet PSG vartininkas užtikrintai susitvarko su šiuo iššūkiu.

68 min.

Dar vienas PSG bandymas, po kurio savo komandą turi gelbėjo D. Raya.

65 min.
Skersinis!

PSG buvo labai arti įvarčio. Joao Nevesas paleido gudrų smūgį, kuris sudrebino vartų skersinį.

60 min.

„Arsenal“ baudos aikštėleje krenta A. Hakimi, bet teisėjas baudinio neskiria.

51 min.

„Arsenal“ turėjo puikią progą trečiam įvariui po ražios atakos, bet PSG vartininkui pavyko sulaikyti smūgį.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika:

Pirmojo kėlinio statistika | livesport.com nuotr.

45 min.

Pirmasis kėlinys baigtas. Po jo šeimininkai turi dviejų įvarčių pranašumą.

45 min.

Pirmajame kėlinyje pridėta viena minutė.

35 min.
Įvartis!

Kamuolys dar kartą atsiduria PSG vartuose. Po standartinės situacijos kamuolys niek neliečia ir po skersuoto B. Saka bandymo atsiduria vartų tinkle.

32 min.

Achrafas Hakimi išbando „Arsenal“ vartininką, bet pralaužti Davido Rayos jiems nepavyksta.

28 min.

Dar vienas PSG bandymas. Visai arti vartų smūgiavo Nuno Mendesas.

24 min.

Bradley Barcola atsiduria baudos aikštelėje ir bando apžaisti paskutinį gynėją, bet šis susitvarko su pavojumi atimdamas kamuolį.

19 min.
Įvartis!

„Arsenal“ klubas veržiasi į priekį! Puikus Leandro Trossardo skersuotas kamuolys ir Kai`us Havertzas galva siunčia kamuolį į vartus.

15 min.

Po intensyvaus rungtynių starto žaidimas aprimo ir kamuolys daugiau laiko būna nepavojingose zonose.

8 min.

Bukayo Saka baudos aikštelėje taisosi kamuolį, bet „Arsenal“ lyderio smūgis skrieja kiek virš vartų.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 22:04

Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | livesport.com nuotr.

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

•  Čempionų lygos grupės etapo kovas šios komandos pradėjo skirtingai: PSG 1:0 nugalėjo „Girona“, o „Arsenal“ ir „Atalanta“ dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0;

• „Arsenal“ namuose paskutinį kartą pralaimėjo dar sausį (12 pergalių, 2 lygiosios)

• PSG šį sezoną dar nepralaimėjo nė vienerių rungtynių (6 pergalės, 1 lygiosios)

• Per keturis tarpusavio susitikimus „Arsenal“ nė karto nepralaimėjo prieš PSG (1 pergalė, 3 lygiosios)

• Susitikdamas su treneriais iš Ispanijos Čempionų lygoje Mikelis Arteta laimėjo visus 5 iki tol buvusius susitikimus;

• PSG šiose rungtynėse versis be trenerio nubausto Ousmane`o Dembele;

• Visi keturi Bukayo Sakos įvarčiai Čempionų lygoje buvo pelnyti žaidžiant būtent savo žiūrovų akivaizdoje.

Trenerių komentarai:

Mikelis Arteta,  „Arsenal“ komandos vyriausiasis treneris:

„Šioms rungtynėms ruošiamės kaip ir kiekvienai įprastai dvikovai. Jie turi daug puikių opcijų, yra tvirti, puikiai žaidžia ir dominuoja kiekvienoje aikštės zonoje. Jie turi aiškų žaidimo stilių ir stengiasi visuomet turėti kamuolio kantrolę. Tuomet kai kamuolį turi jų oponentai, jie agresyviai spaudžia ir stengiasi kuo greičiau jį susigrąžinti.“