Golden State Warriors
-

A.Novikovo debiutas „TransINVEST“ gretose pažymėtas pralaimėjimu

Panevėžio ekipa | Pauliaus Židonio nuotr.

Atidėtos 27-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės buvo sužaistos Panevėžyje, kur vietos komanda pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą – susitikimas baigėsi rezultatu 2:1 (1:0) šeimininkų naudai.

Kėlinys klostėsi gan ramiai iki 25-osios minutės, kai Kasparas Dubra po Lucaso de Vegaso perdavimo kamuolį galva nukreipė į vartų tinklą. 35-ąją minutę svečiai klydo prie savų vartų, varžovą apšvarinęs Cheikhou Diengas paskutinę akimirką buvo sustabdytas, Pavle Radunovičiaus bandymas buvo blokuotas.

Kėlinio pabaigoje įvyko nemalonus incidentas, kai prasižengęs bei pats traumą patyręs Aleksandras Levšinas aikštę paliko klupčiodamas. Rungtynių negalėjusį tęsti žaidėją pakeitė komandos naujokas Žanas Flisas – pastarasis debiutavo Vilniaus rajono komandoje.

Panevėžiečiai antrosios mačo pusės starte buvo rezultatyvūs, kai 47-ąją minutę P. Radunovičiaus stiprų smūgį atrėmė Stefanas Čupičius, o atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Domantas Vaičekauskas. Tiesa, rezultatas vos po kelių minučių vėl keitėsi – svečiams pavyko pasižymėti, įvarčio autoriumi tapo Henrique Devenso šūvį pataisęs Chidera Nwogu.

65-ąją minutę P. Radunovičiaus bandymas buvo sustabdytas, Ch. Diengo smūgis po rikošeto skriejo visai šalia vartų, kiek vėliau Roberto Mazano atsakas tikslo taip pat nepasiekė.

Po sužaistų atidėtų „TOPsport A lygos rungtynių“ turnyro lentelėje situacija dar labiau kaista – tiek „Panevėžys, tiek „TransINVEST“ savo sąskaitoje turi po 32 taškus, tiek pat yra surinkusi Marijampolės „Sūduva“ bei Telšių „Džiugas“, vos tašku daugiau turi Alytaus DFK „Dainava“.