-
-

UEFA Čempionų lygos atranka

„TransINVEST“ pirmasis varžovas Europoje – Čekijos klubas
„TransINVEST“ pirmasis varžovas Europoje – Čekijos klubas (1) 2024.06.19 20:58 Šiandien UEFA būstinėje buvo ištraukti antrojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo burtai. Tokiu būdu Europoje debiutuosiantis Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas sužinojo savo pirmuosius varžovus – jais tapo Čekijos „Mlada Boleslav“ klubas, kuris savo šalies pirmenybėse finišavo penktoje vietoje. Liepos 25d. Vilniaus ...
B.Vaitiekūnas: „Su stipresnėmis komandomis sekdavosi geriau susikaupti ir kovoti“
B.Vaitiekūnas: „Su stipresnėmis komandomis sekdavosi geriau susikaupti ir kovoti“ 2024.06.19 12:51 „Panevėžio“ futbolo klubas sužinojo savo varžovą Čempionų lygos atrankos varžybų pirmame etape. Juo tapo daugkartinė Suomijos aukščiausios lygos nugalėtoja Helsinkio HJK ekipa. Pirmasis tarpusavio mačas liepos 9 arba 10 dieną įvyks Panevėžyje, atsakomosios rungtynės liepos 16 arba 17 dieną bus žaidžiamos Helsinkyje.
„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos atranką pradės akistata su HJK
„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos atranką pradės akistata su HJK (2) 2024.06.18 15:24 Ištraukti UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo burtai, po kurių paaiškėjo, kad „Panevėžys“ savo kampaniją pradės dvikova prieš Suomijos čempionę – Helsinkio HJK ekipą. Suomijos čempionate HJK užima trečiąją vietą, „Panevėžys“ A lygoje – devintąją. Čempionų lygos pirmasis atrankos etapas vyks liepos 9-10 ir 16-17 ...