„UTMA 12“: dantų nebejautęs Vikšraitis atsisakė tęsti kovą, Maslobojevo atlydėtas Avlasevičius – naujasis čempionas Dirkstys anksčiau laiko nugalėjo Misiūną, Danius brutaliai nokautavo Danylą (1)

Turnyro akimirkos | „Stop“ kadras
Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebino grandiozinis „UTMA 12“ kovinio sporto turnyras, kuriame žiūrovai išvydo 12 įspūdingų kovų.
Raimondas Avlasevičius (3-0-1 UTMA) – Henrikas Vikšraitis (2-1 UTMA) | -75 kg, kikboksas, „Grand Prix“ turnyro finalas dėl čempiono diržo | R. Avlasevičiaus pergalė techniniu nokautu antrajame raunde
Kaip ir tikėtasi, kova prasidėjo apylygiai. Techniškoje kovoje vienas kitą puikiai pažįstantiems sportininkams nebuvo lengva perimti inciatyvą. Antrojo raundo pradžioje gerą smūgį iš apačios atliko Vikšraitis, bet jau po kelių akimirkų Avlasevičius pasiuntė varžovą į nokdauną! Netrukus po dar vieno smūgio Vikšraitis atsisakė tęsti kovą ir Avlasevičius tapo čempionu!
H. Vikšraitis atskleidė, kad po R. Avlasevičiaus smūgio atsinaujino skruostikaulio trauma.
„Viskas nutirpo, priekinių dantų nebejaučiu“, – sakė H. Vikšraitis.
R. Avlasevičius po pergalės sunkiai tramdė ašaras. Sportininkas pripažino, kad čempiono diržas visada buvo jo svajonė, bet kautis prieš komandos draugą psichologiškai buvo sunku.
R. Avlasevičių į ringą atlydėjo Sergejus Maslobojevas.
Ignas Pauliukevičius (3-0 UTMA) – Artūras Kudrešovas (0-2 UTMA) | -95 kg, kikboksas | I. Pauliukevičiaus pergalė techniniu nokautu trečiajame raunde
I. Pauliukevičius kovos pradžioje grubiai pažeidė taisykles, smūgiuodamas į varžovą, kai teisėjas norėjo juos išskirti. Už tai I. Pauliukevičiui skirtas įspėjimas. A. Kudrešovas po vieno iš smūgių susvyravo, o vėliau vos neatliko MMA veiksmo, kai sugriebė varžovą už juosmens. Teisėjas įspėjo A. Kudrešovą, kad šis nepažeidinėtų taisyklių.
Antrojo raundo pradžioje A. Kudrešovas atliko keletą tikslių smūgių, bet I. Pauliukevičius netrukus pateikė atsaką. I. Pauliukevičius raundo pabaigoje du kartus pasiuntė varžovą į nokdauną, bet A. Kudrešovas atsistojo. Nokdaunų realiai turėjo būti 3, bet pirmojo teisėjas neskaičiavo.
A. Kudrešovas per pertraukėlę kiek atsigavo, bet trečiajame raunde vėl praleido nemažai smūgių ir gelbėdavosi eidamas į klinčą. Netrukus iš A. Kudrešovo buvo atimtas taškas už varžovo laikymą. Vėliau po 3 nokdauno A. Kudrešovo treneris išmetė rankšluostį – I. Pauliukevičius šventė pergalę!
Dominykas Dirkstys (9-2 UTMA) – Arnoldas Misiūnas (2-3 UTMA) | -84 kg, kikboksas | D. Dirksčio pergalė techniniu nokautu trečiajame raunde
A. Misiūnas pirmajame raunde akcentavo spyrius. D. Dirkstys raundo viduryje atliko keletą tikslių smūgių. D. Dirkstys ėmė naudotis savo fizinių duomenų pranašumu ir pradėjo atakuoti varžovą spyriais keliu pašokęs į orą. Raundą kiek aktyviau užbaigė D. Dirkstys. Sirgaliai palaikė A. Misiūną, bet D. Dirkstys buvo tikslesnis ir aktyvesnis. Vis daugiau D. Dirksčio smūgių rankomis pasiekė tikslą. D. Dirkstys dirbo pirmu numeriu ir dominavo, o tada A. Misiūnas krito į nokdauną.
Kraują liejęs A. Misiūnas nusprendė tęsti kovą. Per pertraukėlę tarp raundų sunkiai sekėsi stabdyti kraujavimą, o trečiajame raunde D. Dirkstys netrukus vėl pasiuntė varžovą į nokdauną. Vėliau po smūgio keliu A. Misiūnas dar kartą krito į nokdauną ir kova galiausiai buvo nutraukta.
Deividas Danyla (3-2 UTMA) – Martynas Danius (1-1 UTMA) | -67 kg, kikboksas, „Grand Prix“ turnyro pusfinalis | M. Daniaus pergalė nokautu pirmajame raunde
Kova prasidėjo visiškai be žvalgybos. M. Danius ėmė spausti D. Danylą, kuriam sunkiai sekėsi atsakyti spyriais keliu. Dar po kelių akimirkų M. Danius „prigavo“ varžovą įspūdingu smūgiu kaire ranka ir užbaigė kovą. Tai buvo neabejotinai įspūdingiausias vakaro nokautas.
„Sakiau treneriui – mušim kaire. Bum, viskas. Niekas šito nesitikėjo“, – sakė M. Danius.
Per trumpą pertraukėlę tarp profesionalų kovų į žengė Paulius Mikolaitis-Paul de Miko ir Benas Lastauskas. Paul de Miko galiausiai atliko kažką panašaus į dziudo repertuarą ir praktiškai „Ippon“ veiksmu parvertė B. Lastauską bei šventė neoficialią pergalę.
Osvaldas Fedorovič (3-2 UTMA) – Matas Pultaražinskas (3-5 UTMA) | -67 kg, kikboksas, „Grand Prix“ finalas dėl taurės | M. Pultaražinsko pergalė trečiajame raunde dėl varžovo traumos
Kova prasidėjo nuo gana ilgos žvalgybos, o sirgaliams tai nepatiko. Paskutinę pirmo raundo minutę net teisėjas sustabdė kovą, kad paskatintų sportininkus būti aktyvesnius.
Antrojo raundo pradžia buvo kur kas aktyvesnė. Netrukus O. Fedorovič atsidūrė nokdaune ir, panašu, patyrė kojos traumą. Nepaisant to, jis nusprendė tęsti kovą toliau. Po kiek laiko O. Fedorovič vėl krito skausmo perkreiptu veidu, tačiau dar kartą pakilo ir tęsė kovą būdamas traumuotas.
Trečiojo raundo viduryje O. Fedorovič vėl lygioje vietoje sustojo ir dėl kojos traumos turėjo baigti kovą.
Edvinas Šalkovski (1-1 UTMA) – Modestas Juodpusis (1-2 UTMA) | -90 kg, kikboksas | E. Šalkovski pergalė teisėjų sprendimu
M. Juodpusis aktyviai dirba tiek kojomis, tiek rankomis. E. Šalkovski atsakė spyriais į korpusą. M. Juodpusis pasižymėjo galingu smūgiu iš apačios.
Antrojo raundo viduryje M. Juodpusiui stipriai buvo prakirstas skruostas. Kovotojui buvo suteikta pagalba ir po minutės kova buvo pratęsta. E. Šalkovski pasižymėjo spyriais, o M. Juodpusis vis rasdavo kelią link varžovo galvos smūgiais iš apačios. E. Šalkovski atliko smūgį po suktuko, bet, pataikė į pakaušį ir buvo įspėtas teisėjo.
Užsivedęs M. Juodpusis trečią raundą pradėjo labai agresyviai, tačiau E. Šalkovski varžovui nenusileido. Galiausiai E. Šalkovski buvo paskelbtas nugalėtoju ir iškvietė į kovą I. Pauliukevičių.
Simonas Belinis (1-0 UTMA) – Mantvydas Perednis (4-2 UTMA) | -71 kg, kikboksas | S. Belinio pergalė teisėjų sprendimu
Kova prasidėjo akytiviai, sportininkai keitėsi smūgiais. S. Belinis geru žemu spyriu į blauzdą sužeidė varžovą.
Antrąjį raundą M. Perednis pradėjo įspūdingu išpuoliu, bet S. Belinis nekrito į nokdauną. M. Peredniui ta atakavo kainavo nemažai jėgų ir jo rankos ėmė svirti vis žemiau. Raundo pabaigoje M. Perednis atsigavo ir paleido keletą smūgių iš eilės į galvą. S. Belinis bandė dar labiau sužeisti varžovo blauzdą, bet tai nepadėjo - M. Perednis ir antrojo raundo pabaigoje buvo aktyvesnis.
Trečiajame raunde jau M. Perednis „sugėrė“ nemažai smūgių į galvą. S. Belinis stengėsi nekartoti ankstesnių klaidų ir neleisti varžovui atsikvėpti. M. Perednis paskutinę kovos akimirką dar spėjo atlikti gerą smūgį į galvą.
Pirmą raundą laimėjo S. Belinis, antrą – M. Perednis, trečią – S. Belinis. Nugalėtoju paskelbtas S. Belinis. Ties, net ir po pergalės S. Belinis buvo savikritiškas ir savo pasirodymą įvertino tik 6 balais iš 10.
Mantas Rimdeika (1-0 UTMA) – Mohamedas Elbouchaibi (Belgija, 0-1 UTMA) | -110 kg, kikboksas I M. Rimdeikos pergalė teisėjų sprendimu
„Glory“ patirties turintis M. Rimdeika kovą pradėjo kur kas agresyviau. Varžovas dažniausiai stovėjo prie ringo virvių, bet kartas nuo karto sugebėdavo kontratakuoti. Antrajame raunde lietuvis taip pat buvo aktyvesnis už belgą, smūgiuodavo tiek rankomis, tiek keliais, o varžovas vis sunkiau gaudė kvapą.
Trečiojo raundo pradžioje M. Rimdeika prispaudė varžovą prie virvių ir atliko apie 10 smūgių per kelias sekundes. Visgi, varžovas atsilaikė. Lietuvis vėliau atliko porą smūgių keliu pašokęs į orą.
M. Rimdeika laimėjo visus kovos raundus ir buvo paskelbtas nugalėtoju. Sportininkas po pergalės dėkojo „Sparta Fight Gym“ ir treneriui A. Šipailai.
Robertas Liorančas (1-0 UTMA) – Adrianas Hagenas (Norvegija, 0-1 UTMA) | -77 kg, boksas | R. Liorančo pergalė teisėjų sprendimu
R. Liorančas gerai kovėsi iš distancijos ir „jabu“ atakuodavo pajėgų norvegą. Vėliau A. Hagenui pavyko kelis kartus įvelti lietuvį į artimesnę kovą, kur iniciatyva priklausė svečiui.
Antrojo raundo pradžioje lietuvis toliau „apdirbinėjo“ varžovą „jabais“ ir stengėsi palaikyti distanciją, kas R. Liorančui sekėsi vis geriau. Trečiajame raunde A. Hageno tempas krito, o jo darbas kojomis dar suprastėjo. R. Liorančas tuo naudojosi ir vis tvirčiau perėmė iniciatyvą. Ketvirtajame raunde norvegas buvo kiek konkurencingesnis, o kovą sportininkai užbaigė apsikeisdami smūgiais.
Teisėjai pergalę skyrė lietuviui.
R. Liorančas neseniai treniravosi kartu su Eimantu Stanioniu ir padėjo jam ruoštis kovai prieš Jaroną Ennisą.
R. Liorančo ir A. Hageno kova buvo pirma pagal bokso taisykles per UTMA istoriją. R. Liorančas išreiškė viltį, kad nuo šiol UTMA turnyruose bus daugiau bokso kovų. Sportininkas tuo pačiu kartu su visa sirgalių minia pasveikino E. Stanionį sulaukus šeimos pagausėjimo.
A. Hagenas pralaimėjo pirmą kartą nuo 2022 m. Norvegas prieš tai profesionalų bokse turėjo 4 pergalių seriją.
Romualdas Auga (1-1 UTMA) – Artūras Brižinskas (6-2 UTMA) | -65 kg, kikboksas | A. Brižinsko pergalė techniniu nokautu
Šioje kovoje sportininkai mūvėjo mažas MMA pirštines ir pirmą raundą buvo gana atsargūs, nenorėdami praleisti akcentuotų smūgių.
Antrojo raundo pradžioje A. Brižinskas porą kartų smūgiais per viršų pasiekė varžovą. Dar po minutės A. Brižinskas pasiuntė R. Augą į nokdauną. R. Auga po nokdauno nebepratęsė kovos ir šlubčiojo. A. Brižinskas laimėjo kovą techniniu nokautu.
Aleksandras Cherkesovas (Latvija, 1-0 UTMA) – Vakaris Didika (3-3-1 UTMA) | -69 kg, kikboksas | A. Cherkesovo pergalė teisėjų sprendimu
V. Didika kovą pradėjo agresyviau ir ilgesnėmis smūgių kombinacijomis. Vėliau kovos tempas krito ir latvis ringe ėmė jaustis komfortabiliau bei dešine ranka pataikydavo į V. Didiką.
Antrojo raundo pradžioje A. Cherkesovas buvo prispaudęs V. Didiką prie virvių. Raundo viduryje lietuvis trumpam susigrąžino iniciatyvą, bet tada pasipylė latvio smūgiai rankomis.
Trečiajame raunde latvis buvo šiek tiek aktyvesnis ir pasiekė pergalę.
Augustas Bagdonas (3-0 UTMA) – Simas Ziminskas (0-1 UTMA) | A. Bagdono pergalė teisėjų sprendimu
Kova prasidėjo be didesnės žvalgybos – sportininkai keitėsi smūgiais. Vėliau kovos tempas kiek krito, bet pirmojo raundo pabaigoje A. Bagdonas puikia smūgių kombinacija „prigavo“ varžovą, o S. Ziminskas vos neiškrito iš ringo.
Antrajame raunde S. Ziminskas vėl praleisdavo varžovo smūgių kombinacijas. Jis bandydavo plačiai užsimoti ir leisdavo galingus smūgius, bet A. Bagdonas dažniausiai jų išvengdavo ir kontratakuodavo. Pačioje antrojo raundo pabaigoje S. Ziminsko kojos neatlaikė - po A. Bagdono smūgių skaičiuotas nokdaunas.
A. Bagdonui buvo prakirstas antakis, o S. Ziminsko treneris ragino atakuoti į tą pačią vietą. Visgi, trečiajame raunde iniciatyva ir toliau priklausė A. Bagdonui, kuris vėl pasiuntė varžovą į nokdauną ir praliejo jo kraują, o pergalę jam skyrė teisėjai.
Pirmosios preliminarios programos dalies transliacija (pirmų 3 kovų):
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
H. Vikšraitis atskleidė, kad po R. Avlasevičiaus smūgio atsinaujino skruostikaulio trauma.
„Viskas nutirpo, priekinių dantų nebejaučiu“, - sakė H. Vikšraitis.
R. Avlasevičius po pergalės sunkiai tramdė ašaras. Sportininkas pripažino, kad čempiono diržas visada buvo jo svajonė, bet kautis prieš komandos draugą psichologiškai buvo sunku.
Kaip ir tikėtasi, kova prasidėjo apylygiai. Techniškoje kovoje vienas kitą puikiai pažįstantiems sportininkams nebuvo lengva perimti inciatyvą.
Antrojo raundo pradžioje gerą smūgį iš apačios atliko Vikšraitis, bet jau po kelių akimirkų Avlasevičius pasiuntė varžovą į nokdauną! Netrukus po dar vieno smūgio Vikšraitis atsisakė tęsti kovą ir Avlasevičius tapo čempionu!
R. Avlasevičių atlydėjo S. Maslobojevas.
Dvyliktoji vakaro kova | „Stop“ kadras
Liko tik svarbiausia vakaro kova tarp komandos draugų! A. Šipailos nebus nė viename iš ringo kampų.
Po 3 nokdauno A. Kudrešovo treneris išmetė rankšluostį - I. Pauliukevičius šventė pergalę!
I. Pauliukevičius grubiai pažeidė taisykles, smūgiuodamas į varžovą, kai teisėjas norėjo juos išskirti. Už tai I. Pauliukevičiui skirtas įspėjimas. A. Kudrešovas po vieno iš smūgių susvyravo, o vėliau vos neatliko MMA veiksmo, kai sugriebė varžovą už juosmens. Teisėjas įspėjo A. Kudrešovą, kad šis nepažeidinėtų taisyklių.
Antrojo raundo pradžioje A. Kudrešovas atliko keletą tikslių smūgių, bet I. Pauliukevičius netrukus pateikė atsaką. I. Pauliukevičius raundo pabaigoje du kartus pasiuntė varžovą į nokdauną, bet A. Kudrešovas atsistojo. Nokdaunų realiai turėjo būti 3, bet pirmojo teisėjas neskaičiavo.
A. Kudrešovas per pertraukėlę kiek atsigavo, bet trečiajame raunde vėl praleido nemažai smūgių ir gelbėdavosi eidamas į klinčą. Netrukus iš A. Kudrešovo buvo atimtas taškas už varžovo laikymą.
I. Pauliukevičius žengia į ringą skambant M. Tysono žodžiams.
Vienuoliktoji vakaro kova | „Stop“ kadras
Laikas antrajai pagrindinei vakaro kovai.
D. Dirkstys šį kartą po kovos kalbėjo trumpiau nei įprastai. Sportininkas padėkojo Dievui ir pabrėžė, kad pergalių niekada nebus per daug.
D. Dirksčio pergalė techniniu nokautu trečiajame raunde!
Per pertraukėlę sunkiai sekėsi sustabdyti kraujavimą. D. Dirkstys netrukus vėl pasiuntė varžovą į nokdauną. Vėliau po smūgio keliu A. Misiūnas dar kartą krito į nokdauną.
A. Misiūno kraujas jau pralietas, tačiau jis nusiteikęs tęsti kovą.
Sirgaliai palaiko A. Misiūną, bet D. Dirkstys tikslesnis ir aktyvesnis. Vis daugiau D. Dirksčio smūgių rankomis pasiekia tikslą. D. Dirkstys dirba pirmu numeriu ir dominuoja. A. Misiūnas krito į nokdauną!
A. Misiūnas pirmajame raunde akcentavo spyrius. D. Dirkstys raundo viduryje atliko keletą tikslių smūgių. D. Dirkstys ėmė naudotis savo fizinių duomenų pranašumu ir pradėjo atakuoti varžovą spyriais keliu pašokęs į orą. Raundą kiek aktyviau užbaigė D. Dirkstys.
Sirgaliai D. Dirkstį sutiko švilpimu.
Dešimtoji vakaro kova | „Stop“ kadras
D. Dirkstys A. Misiūno treneriui pasiūlė lažintis iš 2000 eurų dėl kovos baigties.
A. Misiūnas žengia į ringą skambant dainai „Liūte, neliūdėk“.
Arnoldas Misiūnas | „Stop“ kadras
Tuoj prasidės viena laukiamiausių vakaro kovų!
„Sakiau treneriui - mušim kaire. Bum, viskas. Niekas šito nesitikėjo“, - sakė M. Danius.
Koooks nokautas! M. Danius nugalėjo D. Danylą pirmajame raunde!
Kova prasidėjo visiškai be žvalgybos. M. Danius ėmė spausti D. Danylą, kuriam sunkiai sekėsi atsakyti spyriais keliu.
Laikas Lietuvos kovinio sporto legendų kovai.
Devintoji vakaro kova | „Stop“ kadras
Trumpa pertraukėlė tarp profesionalių kovų. Į ringą žengė Paul de Miko ir Benas Lastauskas. Paul de Miko galiausiai atliko kažką panašaus į dziudo repertuarą ir praktiškai „Ippon“ veiksmu parvertė B. Lastauską bei šventė neoficialią pergalę.
Paul de Miko prieš Beną Lastauską | „Stop“ kadras
O. Fedorovič skirta 3000 eurų premija už vieną geriausių vakaro pasirodymų. M. Pultaražinskas atsiėmė taurę ir pažadėjo kada nors suteikti revanšą varžovui.
M. Pultaražinskas laimėjo techniniu nokautu dėl varžovo traumos.
Kova prasidėjo nuo gana ilgos žvalgybos, o sirgaliams tai nepatiko. Paskutinę pirmo raundo minutę net teisėjas sustabdė kovą, kad paskatintų sportininkus būti aktyvesnius.
Antrojo raundo pradžia buvo kur kas aktyvesnė. Netrukus O. Fedorovič atsidūrė nokdaune ir, panašu, patyrė kojos traumą. Nepaisant to, jis nusprendė tęsti kovą toliau. Po kiek laiko O. Fedorovič vėl krito skausmo perkreiptu veidu, tačiau dar kartą pakilo ir tęsė kovą būdamas traumuotas.
Trečiojo raundo viduryje O. Fedorovič vėl lygioje vietoje sustojo ir dėl kojos traumos turėjo baigti kovą.
Pertrauka baigėsi - link ringo keliauja pirmieji pagrindinės programos dalyviai.
Aštuntoji vakaro kova | „Stop“ kadras
Prieš pagrindinės programos pradžią paskelbta 20 min. pertrauka.
E. Šalkovski paskelbtas kovos nugalėtoju. Jis po pergalės pasiūlė kovą I. Pauliukevičiui, kurį pavadino „neandartiolu“.
M. Juodpusis aktyviai dirba tiek kojomis, tiek rankomis. E. Šalkovski atsako spyriais į korpusą. M. Juodpusis pasižymėjo galingu smūgiu iš apačios.
Antrojo raundo viduryje M. Juodpusiui stipriai buvo prakirstas skruostas. Kovotojui buvo suteikta pagalba ir po minutės kova buvo pratęsta. E. Šalkovski pasižymėjo spyriais, o M. Juodpusis vis rasdavo kelią link varžovo galvos smūgiais iš apačios. E. Šalkovski atliko smūgį po suktuko, bet, pataikė į pakaušį ir buvo įspėtas teisėjo.
Užsivedęs M. Juodpusis trečią raundą pradėjo labai agresyviai, tačiau E. Šalkovski varžovui nenusileido.
Netrukus prasidės paskutinė preliminarios programos kova.
Septintoji vakaro kova | „Stop“ kadras
Pirmą raundą laimėjo S. Belinis, antrą - M. Perednis, trečią - S. Belinis. Nugalėtoju paskelbtas S. Belinis. Net ir po pergalės S. Belinis buvo savikritiškas ir savo pasirodymą įvertino tik 6 balais iš 10.
Aktyvi kovos pradžia, sportininkai keičiasi smūgiais. S. Belinis geru žemu spyriu į blauzdą sužeidė varžovą.
Antrąjį raundą M. Perednis pradėjo įspūdingu išpuoliu, bet S. Belinis nekrito į nokdauną. M. Peredniui ta atakavo kainavo nemažai jėgų ir jo rankos ėmė svirti vis žemiau. Raundo pabaigoje M. Perednis atsigavo ir paleido keletą smūgių iš eilės į galvą. S. Belinis bandė dar labiau sužeisti varžovo blauzdą, bet tai nepadėjo - M. Perednis ir antrojo raundo pabaigoje buvo aktyvesnis.
Trečiajame raunde jau M. Perednis „sugėrė“ nemažai smūgių į galvą. S. Belinis stengėsi nekartoti ankstesnių klaidų ir neleisti varžovui atsikvėpti. M. Perednis paskutinę kovos akimirką dar spėjo atlikti gerą smūgį į galvą.
Pagaliau bus surengta S. Belinio ir M. Perednio kova, kuri prieš tai ne sykį neįvyko.
Šeštoji vakaro kova | „Stop“ kadras
M. Rimdeika laimėjo visus kovos raundus ir buvo paskelbtas nugalėtoju! Sportininkas po pergalės dėkojo „Sparta Fight Gym“ ir treneriui A. Šipailai.
M. Rimdeika kovą pradėjo kur kas agresyviau. Varžovas dažniausiai stovėjo prie ringo virvių, bet kartas nuo karto sugebėdavo kontratakuoti. Antrajame raunde lietuvis taip pat buvo aktyvesnis už belgą, smūgiuodavo tiek rankomis, tiek keliais, o varžovas vis sunkiau gaudė kvapą.
Trečiojo raundo pradžioje M. Rimdeika prispaudė varžovą prie virvių ir atliko apie 10 smūgių per kelias sekundes. Visgi, varžovas atsilaikė. Lietuvis vėliau atliko porą smūgių keliu pašokęs į orą.
„Glory“ patirties turintis M. Rimdeika grįžta į Lietuvos ringą. Kova prasidės netrukus.
Penktoji vakaro kova | „Stop“ kadras
R. Liorančas išreiškė viltį, kad nuo šiol UTMA turnyruose bus daugiau bokso kovų. Sportininkas tuo pačiu kartu su visa sirgalių minia pasveikino E. Stanionį sulaukus šeimos pagausėjimo.
E. Stanioniui kovai su J. Ennisu padėjęs ruoštis R. Liorančas istorinėje UTMA bokso kovoje laimėjo visus 4 raundus ir buvo paskelbtas nugalėtoju! A. Hagenas pralaimėjo pirmą kartą nuo 2022 m. Norvegas prieš tai profesionalų bokse turėjo 4 pergalių seriją.
R. Liorančas gerai kovėsi iš distancijos ir „jabu“ atakuodavo pajėgų norvegą. Vėliau A. Hagenui pavyko kelis kartus įvelti lietuvį į artimesnę kovą, kur iniciatyva priklausė svečiui.
Antrojo raundo pradžioje lietuvis toliau „apdirbinėjo“ varžovą „jabais“ ir stengėsi palaikyti distanciją, kas R. Liorančui sekėsi vis geriau.
Trečiajame raunde A. Hageno tempas krito, o jo darbas kojomis dar suprastėjo. R. Liorančas tuo naudojosi ir vis tvirčiau perėmė iniciatyvą.
Ketvirtajame raunde norvegas buvo kiek konkurencingesnis, o kovą sportininkai užbaigė apsikeisdami smūgiais.
Netrukus prasidės 4-oji vakaro kova ir pirmoji antroje preliminarios programos dalyje. Tai bus debiutinė bokso kova UTMA istorijoje.
Ketvirtoji vakaro kova | „Stop“ kadras
Turnyras tęsis po 5 minučių.
A. Brižinskas ringe metė iššūkį Dovydui Levickiui.
R. Auga po nokdauno nebepratęsė kovos ir šlubčiojo. A. Brižinskas laimėjo kovą techniniu nokautu.
Šioje kovoje sportininkai mūvėjo mažas MMA pirštines ir pirmą raundą buvo gana atsargūs, nenorėdami praleisti akcentuotų smūgių.
Antrojo raundo pradžioje A. Brižinskas porą kartų smūgiais per viršų pasiekė varžovą. Dar po minutės A. Brižinskas pasiuntė R. Augą į nokdauną.
Netrukus prasidės trečioji vakaro kova.
Trečioji kova | „Stop“ kadras
Pirmą raundą laimėjo V. Didika, antrą ir trečią - A. Cherkesovas. Latviui skirta pergalė.
„Varžovas aiškino, kad aš tik standartinis kikboksininkas. Dabar jis suprato, kaip yra iš tiesų“, - po kovos ringe rėžė latvis.
V. Didika kovą pradėjo agresyviau ir ilgesnėmis smūgių kombinacijomis. Vėliau kovos tempas krito ir latvis ringe ėmė jaustis komfortabiliau bei dešine ranka pataikydavo į V. Didiką.
Antrojo raundo pradžioje A. Cherkesovas buvo prispaudęs V. Didiką prie virvių. Raundo viduryje lietuvis trumpam susigrąžino iniciatyvą, bet tada pasipylė latvio smūgiai rankomis.
Trečiajame raunde latvis buvo šiek tiek aktyvesnis.
Laikas antrajai vakaro kovai.
Antroji vakaro kova | „Stop“ kadras
A. Bagdonas laimėjo kovą vienbalsiu teisėjų sprendimu.
Kova prasidėjo be didesnės žvalgybos - kikboksininkai keitėsi smūgiais. Vėliau kovos tempas kiek krito, bet pirmojo raundo pabaigoje A. Bagdonas puikia smūgių kombinacija „prigavo“ varžovą, o S. Ziminskas vos neiškrito iš ringo.
Antrajame raunde S. Ziminskas vėl praleisdavo varžovo smūgių kombinacijas. Jis bandydavo plačiai užsimoti ir leisdavo galingus smūgius, bet A. Bagdonas dažniausiai jų išvengdavo ir kontratakuodavo. Pačioje antrojo raundo pabaigoje S. Ziminsko kojos neatlaikė - po A. Bagdono smūgių skaičiuotas nokdaunas.
A. Bagdonui buvo prakirstas antakis, o S. Ziminsko treneris ragino atakuoti į tą pačią vietą. Visgi, trečiajame raunde iniciatyva ir toliau priklausė A. Bagdonui, kuris vėl pasiuntė varžovą į nokdauną ir praliejo jo kraują.
Prasideda pirmoji vakaro kova.
Pirmoji vakaro kova | „Stop“ kadras
Pranešama, kad „Žalgirio“ arenoje laukiama maždaug 8000 sirgalių.