Neymaro svajonė sugrįžti į „Barcelona“ žlugo? (1)

Neymaras | Scanpix nuotr.
„Barcelonos“ sporto direktorius Deco atmetė idėją šią vasarą susigrąžinti į komandos gretas Neymarą.
Pasak šaltinių, šio sprendimo priežastis yra pastaraisiais metais smunkanti Neymaro forma. Klubas taip pat nenori turėti brazilo savo persirengimo kambaryje, nes mano, kad tai gali neigiamai paveikti naujas komandos superžvaigždes.
Brazilijos žvaigždė, šiuo metu rungtyniaujanti gimtojoje „Santos“ komandoje, išreiškė norą dar kartą apsivilkti „Barcelona“ marškinėlius. Pasak šaltinių, Neymaro didžiausias tikslas – sugrįžti į aukščiausio lygio futbolą Europoje, kad pasiruoštų 2026 metų pasaulio čempionatui, kuris greičiausiai bus paskutinis jo karjeroje.
Priminsime, jog Neymaras gindamas „Barcelonos“ garbę sužaidė 186 rungtynes, per kurias pelnė 105 įvarčius ir atliko 76 rezultatyvius perdavimus. Brazilas su katalonais du kartus iškovojo „La Liga“ titulą ir į viršų kėlė UEFA Čempionų lygos trofėjų.