Pasibaigęs. 02-13 03:00
NBA
Bulls
110
Pistons
128
Pasibaigęs. 02-14 03:00
NBA
Pelicans
140
Kings
133
Pasibaigęs. 02-15 15:30
KMT
Neptūnas
87
Wolves
83
Pasibaigęs. 02-15 19:25
KMT
Žalgiris
79
7bet-Lietkabelis
56
Pasibaigęs. 02-16 15:15
KMT
Wolves
91
7bet-Lietkabelis
100
Pasibaigęs. 02-16 18:10
KMT
Neptūnas
89
Žalgiris
91
Pasibaigęs. 02-18 22:00
UEFA Čempionų lyga
Bayern
1
Celtic
1
Pasibaigęs. Vakar 19:45
UEFA Čempionų lyga
Borussia
0
Sporting
0
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
7
Brest
0
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Real
3
Manchester City
1
Rytoj, 02:30
NBA
Knicks
-
Bulls
-
02-22, 02:00
NBA
Wizards
-
Bucks
-
02-22, 05:00
NBA
Kings
-
Golden State Warriors
-
02-23, 00:00
NBA
Bulls
-
Suns
-
02-24, 01:00
NBA
Magic
-
Wizards
-
02-25, 02:00
NBA
76ers
-
Bulls
-
02-25, 02:00
NBA
Wizards
-
Nets
-
02-25, 05:00
NBA
Kings
-
Hornets
-
02-27, 02:00
NBA
Wizards
-
Trail Blazers
-
02-27, 03:00
NBA
Bulls
-
Clippers
-
02-27, 04:00
NBA
Jazz
-
Kings
-
02-27, 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
-
Žalgiris
-
03-01, 03:00
NBA
Bulls
-
Raptors
-
03-01, 16:50
LKL
Rytas
-
Nevėžis-Optibet
-
03-01, 19:00
LKL
M Basket
-
Šiauliai
-
03-02, 01:00
NBA
Hornets
-
Wizards
-
03-02, 03:00
NBA
Rockets
-
Kings
-
03-02, 16:50
LKL
Neptūnas
-
7bet-Lietkabelis
-
03-02, 16:50
LKL
Žalgiris
-
Uniclub Casino-Juventus
-
03-02, 19:00
LKL
CBet
-
Wolves
-
03-03, 00:00
NBA
Pacers
-
Bulls
-
03-04, 02:30
NBA
Heat
-
Wizards
-
03-04, 03:30
NBA
Mavericks
-
Kings
-
03-04, 19:00
Europos taurė
Wolves
-
U-Banca Transilvania
-
03-05, 03:00
NBA
Bulls
-
Cavaliers
-
03-05, 18:30
LKL
Šiauliai
-
Wolves
-
03-05, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
-
Manisa
-
03-06, 02:00
NBA
Wizards
-
Jazz
-
03-06, 04:00
NBA
Nuggets
-
Kings
-
03-06, 18:30
LKL
Nevėžis-Optibet
-
Neptūnas
-

A.Di Maria atskleidė vis dar vartojantis vaistus dėl skaudžiausių pralaimėjimų su Argentinos rinktine

2025.02.17 21:Feb
Angelis Di Maria | Scanpix nuotr.

Angelis Di Maria | Scanpix nuotr.

 Lisabonos „Benfica“ saugas Angelis Di Maria atvirame interviu su Infobae pasidalijo mintimis apie savo karjerą po pasitraukimo iš Argentinos rinktinės, priimto sprendimo priežastis bei dabartinę Lionelio Scaloni vadovaujamos komandos situaciją.

Paklaustas, ar kada nors abejojo savo sprendimu palikti rinktinę, A.Di Maria teigė, kad tuo neabejoja, tačiau tikisi sugrįžti į rinktinę kitokiame vaidmenyje.

„Ne, todėl esu ramus. Žinau, kad priėmiau teisingą sprendimą. Taip, kai skelbiama rinktinės sudėtis, visada paspaudžiu „patinka“ ar palieku širdelę. Vis dar jaučiuosi to dalimi – sunku atsiskirti nuo kažko tokio svarbaus. Dėkoju Dievui, turėjau sėkmingą klubinę karjerą, tačiau žaisti už rinktinę man buvo tarsi atstovauti klubui – ten praleidau 16 metų. Tai sudėtinga, bet jaučiu, kad pasitraukiau laiku. Žinoma, mane vilioja sugrįžti, juk tai – rinktinė. Tikiuosi, kad kada nors galėsiu vėl būti jos dalimi, galbūt kitame vaidmenyje“, – sakė futbolininkas.

A.Di Maria taip pat papasakojo, kaip priėmė šį sprendimą ir kokius veiksnius apsvarstė.

„Netrukus man sukaks 37-eri ir, kaip sakė Lionelis Messi, reikia vertinti situaciją po kiekvienų rungtynių, diena po dienos, mėnuo po mėnesio. Kūnas jaučiasi vis prasčiau, todėl pradėjau analizuoti, ką reikštų pasiruošimas dar vienam pasaulio čempionatui ir supratau, kad geriausia pasitraukti jau dabar. Pasiekiau viską, ko norėjau. Palikau rinktinę taip, kaip norėjau – nesvarbu, ar laimėjome „Copa America“, ar ne. Pasakiau L.Scaloni tai aikštėje: kokiu dar geresniu būdu galėčiau pasitraukti? Jis prašė pasilikti, bet atsakiau, kad jau viskas, atėjo laikas. Be to, yra daug jaunų žaidėjų, kurie nusipelno savo šanso“, – kalbėjo futbolininkas. „Žmonės vis dar man rašo, sako, kad galėčiau dar šiek tiek pažaisti. Tačiau kas, jei po šešių mėnesių pajusiu, kad nebegaliu? Kaip tada elgtis su rinktine? Jau turėjau savo atsisveikinimą, išėjau taip, kaip norėjau“.

Pasaulio čempionas taip pat palygino, kaip anksčiau išgyvendavo kvietimus į rinktinę ir kaip tai atrodo dabar.

„Žinau, kad mano šeima labai kentėjo. Kaskart, kai išvykdavau į rinktinę, viena iš mano dukrų susirgdavo – ji reaguodavo į mano išvykimą, tarsi nujausdama, kad dešimt dienų manęs nebus. Žmona po kelių dienų visada pranešdavo: „Tavo dukra turi temperatūros“ ir aš sakydavau: „Velnias...“. Dabar, dėkui Dievui, galiu būti namuose, jie tai jaučia. Turiu laisvų dienų, galiu paimti dukras iš mokyklos, kartu su žmona praleisti daugiau laiko. Tai visiškai kitoks gyvenimas, ir jos tai labai vertina“, – sakė A.Di Maria.

Kalbėdamas apie Argentinos rinktinės ateitį, A.Di Maria pabrėžė, kad jauniesiems žaidėjams, tokiems kaip Alejandro Garnacho, reikia daugiau žaidybinio laiko.

„Žiūri atgal ir matai jaunuolius, kupinus noro. Iki pasaulio čempionato liko nedaug, ir vienintelės rungtynės yra atrankos varžybos. Jiems reikia minučių aikštėje. L.Messi neseniai interviu Argentinoje pasakė tą patį – jaunimui reikia žaidybinės patirties. Negali eiti į pasaulio čempionatą, jei A.Garnacho nėra sužaidęs bent 90 minučių viename atrankos mače. Jis turi įgyti patirties, pajusti spaudimą. Atranka – ne rungtynės su Londono „Chelsea“, kur gali leisti tau žaisti laisviau. Jiems reikia laiko ir vietos aikštėje, kad ateityje galėtų deramai atstovauti rinktinei. Jei aš likčiau komandoje, tai reikštų mažiau minučių jaunimui“, – sakė A.Di Maria.

A.Di Maria taip pat prisiminė skaudžius pralaimėjimus su Argentina – 2014 m. pasaulio čempionato finalą bei 2015 ir 2016 m. „Copa America“ finalus ir pripažino, kad jie turėjo ilgalaikį poveikį jo psichologinei būsenai.

„Dėl viso to vis dar vartoju tabletes. Pavyko sumažinti dozes, jaučiuosi daug geriau, bet tai tampa kažkuo panašiu į priklausomybę. Carlosas Bilardo taip pat kentėjo nuo to, daugelis tai sakė. Bet dabar man sekasi geriau“, – atskleidė futbolininkas. „Kas prisimena tuos vaikinus, kurie pasiekė pasaulio čempionato finalą, bet nelaimėjo? Labai nedaug kas. Man tai atrodo neteisinga. Kas apie juos kalba? Niekas. Tik keli žmonės gali pasakyti, kaip jie žaidė. Žmonės prisimena tik pergales. Tai realybė – klubiniame futbole ir rinktinėje yra tas pats. Dėl to sakau, kad kai viskas einasi gerai ir pasieki tikslą, geriausia pasitraukti. Visada sakiau, kad mūsų laimėti trofėjai priklauso ir ankstesnei kartai. Kartais reikia šiek tiek sėkmės, kad viskas pasikeistų. Aš niekada nepamiršiu tų žaidėjų, kurie mane daug ko išmokė ir padėjo man pasiekti tai, ko visada troškau.

Baigdamas A.Di Maria pabrėžė, kad visos patirtos nesėkmės buvo užgožtos vėliau atėjusių pergalių.

„Visos praeities nesėkmės buvo ištrintos tuo, kas įvyko vėliau. Todėl pasakiau sau: „Gana, galiu išeiti ramus“. Gerbėjų meilė atpirko viską. Parodžiau, kad visada jaučiau stiprią meilę rinktinei, visada kovojau iš visų jėgų. Rezultatai ne visada būna tokie, kokių norime, bet kai jie pasiekti, jautiesi įvertintas. Išėjau su ramybe širdyje, žinodamas, kad suteikiau žmonėms džiaugsmą“, – sakė A.Di Maria.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJOS „PREMIER“ LYGOS TVARKARAŠTIS
Tvarkaraščiai
Rezultatai

Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Pen 02-21 Leicester City 22 : 00 Brentford