10-15, 21:30
Virtus Bologna
-
-

Vilniuje praūžė tarptautinis kikbokso turnyras, Rygoje – „K-1“ akademijos kovotojų medaliai

2024.10.12 11:14
„WAKO Lithuania“ nuotr. | „Facebook“ nuotr.

Baigėsi tarptautinis WAKO kikbokso turnyras „Vilnius Open 2024“, kuriame dalyvavo 90 kovotojų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos ir Suomijos. Turnyre pasirodė tokie garsūs kovotojai kaip Edvinas Šalkovskij, Deividas Michnevičius, Raimondas Avlasevičius, Modestas Juodpušis ir kiti.

Tris medalius varžybose iškovojo sporto klubo „Vilkas“ nariai. Edgaras Jurevičius ir Spartakas Falevičius tapo turnyro nugalėtojais, o sidabrą pridėjo Timuras Jablonskas.

„Muay Thai Imperijos“ nariai džiaugėsi 7 medaliais. Šio klubo nariai susirinko 3 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos apdovanojimus.

Spalio pradžioje Lietuvos kikboksininkai vyko į Rygą (Latvija), kur kovėsi „Baltic Open 2024“ turnyre. Net 8 medalius parsivežė „K-1 Akademijos“ atstovai. Kovose pagal K-1 taisykles čempionais tapo Fausta Noreikaitė, Nikita Šarkov ir Karolis Riauka, o bronzą pelnė Arnas Černiauskas. „Kick Light“ disciplinoje Emilis Simutis, Vasilij Pigarev ir Eilijus Ačas pelnė sidabrą, o Herkus Kaminskas – bronzą.