Celtics
-
76ers
-

Puikiai rungtynes pradėję italai po raudonos kortelės turėjo tenkintis lygiosiomis su belgais VIDEO

2024.10.10 23:51

UEFA Tautų lygos A divizione sužaistos dar vienerios rungtynės.

Ketvirtadienį įvykusi akistata tarp Italijos ir Belgijos futbolininkų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Italijos rinktinė fantastiškai pradėjo rungtynes ir labai greitai pasižymėjo. Sužaidus vos minutę varžovų spaudimą įveikusiems italams kamuolį po puikaus komandos draugo perdavimo į vartus siuntė Andrea Cambiaso.

Įpusėjus kėliniui Italijos rinktinė jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Nors pirmuoju bandymu italams pasižymėti nepavyko, atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Mateo Retegui`us.

Situaciją rungtynėse kardinaliai pakeitė 38-ąją minutę įvykęs epizodas. Lorenzo Pellegrini iš nugaros krisdamas pargriovė varžovą, o po peržiūros toks veiksmas buvo įvertintas raudona kortele.

Negana to, belgai sėkmingai įžaidė skirtą baudos smūgį ir galingas Maximo De Cuyperio smūgis leido jiems sumažinti oponentų persvarą iki vieno įvarčio.

Rungtynėse sužaidus valandą buvo atstatyta lygybė. Po kampinio Leandro Trossardas pirmasis sureagavo į komandos draugo smūgį galva ir iš arti nukreipė kamuolį į oponentų vartus.

Per likusį laiką rezultatas nebepakito ir abi komandos pasidalino po tašką. Jis italams leid oišlaikyti pirmąją poziciją grupėje, o belgai žengia treti.