Bulls
-
Grizzlies
-

Drama iki paskutinės sekundės: ASVEL apgynė namų sienas prieš svečius iš Bolonijos

2024.10.10 23:12
Nando De Colo | „X“ nuotr.

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL (1-1) krepšininkai.

Prancūzijos ekipa namuose 87:85 (38:27, 19:22, 16:21, 14:15) palaužė Bolonijos „Virtus“ (0-2) komandą, kuri lieka be pergalių turnyre.

Aikštės šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje puikavosi dviženkle persvara (23:13).

Fantastišką puolimą demonstravę ASVEL krepšininkai per pirmą kėlinį iš viso surinko net 38 taškus ir buvo nepavejami varžovams šiuo aspektu per pirmąsias 10 minučių (38:27).

Vis dėlto, gynyboje spragų buvo nemažai, o tas neleido atsiplėšti nuo oponentų. Galiausiai prieš didžiąją pertrauką atstumas tarp ekipų tapo vienaženklis (55:47).

Aikštės šeimininkų rezultatyvumo kreivė sparčiai krito žemyn ir po italų spurto trečiajame kėlinyje 13-0 rezultatas tapo lygus (68:68).

Intriga laikėsi iki paskutinių sekundžių. Likus žaisti apie dvi minutes ketvirtajame kėlinyje, rezultatas buvo lygus (85:85). Likus minutei, vieną baudos metimą pataikė Sako Nealas ir išvedė prancūzus į priekį (86:85).

Kitoje atakoje Tornike Šengelija metimas nebuvo tikslus, o Theo Maledonas pataikė vieną baudos metimą (87:85).

Svečiai siekė išplėšti pratęsimą, bet Isaia Cordinier dvitaškis metimas buvo blokuotas ir pergalė liko Vilerbano komandos rankose – 87:85.

ASVEL: Nealas Sako 19 (9/11 dvit., 1/2 baud., 11 atk. kam., 30 n. b.), Theo Maledonas 17 (7/8 baud., 5 rez. perd.), Nando De Colo 16 (2/8 trit., 8 rez. perd.), Shaquille‘as Harrisonas 13 (1/4 baud., 7 atk. kam.), Admiralas Schofieldas 9, Davidas Lighty 5.

„Virtus“: Isaia Cordinier 23 (7/9 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd., 26 n. b.), Mouhametas Dioufas 15 (6/7 dvit.), Alessandro Pajola 11 (5 rez. perd.), Willas Clyburnas ir Tornike Šengelija (5 rez. perd.) po 9, Marco Belinelli ir Matthew Morganas po 6.