-

„Žalgiris“ užtikrintai laimėjo Šiauliuose

2024.10.04 21:15
Liviu Antalis | Elvio Žaldario nuotr.

Saulės mieste prasidėjo 32-asis „TOPsport A lygos“ turas, kuriame dar vieną žingsnį titulo link žengė Vilniaus „Žalgiris“ – žaliai balti FA „Šiauliai“ nugalėjo rezultatu 3:1 (1:0).

Pirmoje kėlinio dalyje kartą iš toli smūgiuoti pabandė Liviu Antalis, Paulius Golubickas sykį pavojingoje situacijoje komandos draugo perdavimo neišnaudojo, kitame epizode pastarasis kamuolį sukirto su vartų konstrukcija. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį šiauliečiai greitai įžaidė kamuolį, nuo Davio Ikaunieko šūvio apsigynė Arpadas Tordai.

Vilniečiai į priekį išsiveržė 40-ąją minutę – Martynas Dapkus prasižengė savo baudos aikštelėje, prie 11 metrų atžymos stojęs L. Antalis neklydo. Netrukus puikų smūgį iš oro atliko Jorisas Moutachy, savo sugebėjimus demonstravo Lukas Paukštė.

48-ąją minutę rezultatas padvigubėjo, kai po Pauliaus Golubicko perdavimo pasižymėjo Giedrius Matulevičius. 57-ąją minutę arti savojo įvarčio buvo Deividas Dovydaitis, tačiau A. Tordai sužaidė užtikrintai. Sužaidus kiek ilgiau nei valandą rezultatyvią ataką surengė Saulės miesto atstovai, kai po Donato Kazlausko perdavimo taiklus buvo D. Ikauniekas.

Tvirtą žingsnį pergalės link žalgiriečiai padėjo 72-ąją minutę, kai po dar vieno P. Golubicko perdavimo dublį pelnė L. Antalis. Rezultatas galėjo dar sykį keistis, tačiau Romualdo Jansono smūgiuotas kamuolys drebino vartų kosntrukciją.

Sužaidus 32-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynes vilniečiai užtikrintai pirmauja čempionate, jų sąskaitoje – 70 taškų, tuo tarpu, pralaimėjimą patyrę šiauliečiai su 36 tašku rikiuojasi 5-oje turnyro lentelės pozicijoje.