-

LSFL starte VU ir KU pergalės

2024.10.02 14:58
VU - LSFL čempionas | Organizatorių nuotr.

Antradienį prasidėjusiame Lietuvos studentų futbolo lygos čempionate pergales iškovojo dvi stipriausios praėjusio sezono komandos – Vilniaus universitetas ir Klaipėdos universitetas. Pirmasis 1:0 palaužė Kauno technologijos universiteto pasipriešinimą, antrasis – 4:0 nepasigailėjo Vytauto Didžiojo universiteto.

VU – KTU 1:0

Vilniaus universiteto stadione vykusias rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai. Jie buvo drąsesni, aktyvesni, fiziškai stipresni. Vis tik, KTU gynybos linija bei vartininkas neutralizuodavo visas potencialiai pavojingas vilniečių progas.

Sužaidus beveik pusvalandį, po geros atakos smaigalyje atsidūrė Giedrius Onuškevičius, kuris užtikrintu smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo pergalingas įvartis.

Tiek pats G.Onuškevičius, tiek Karolis Šutovičius galėjo ir dar kelis kartus nubausti KTU, tačiau to nepadarė. O įpusėjus antrajam kėliniui, žaidimą į savo rankas visiškai perėmė Kauno komanda, kuri ieškojo galimybių, kaip panaikinti deficitą. VU vartininkas Artiomas Šankin to padaryti neleido.

„Jei atvirai, po praėjusio sezono su KTU tikėjomės lengvesnės kovos. Dabar galiu garantuoti, kad vargo su jais turės visos lygos komandos“, - sakė Rimantas Turskis.

KU – VDU 4:0

Lygos vicečempionai naująjį sezoną pradėjo su maksimalia energija ir maksimaliu noru nugalėti. Nuo pirmų minučių jie vertė varžovus žaisti be kamuolio, o patys kūrė progas. Vis tik, įvarčio teko palaukti iki antrojo kėlinio.

Sužaidus šešias minutes po pertraukos, savo šou pradėjo Ignas Paulius. Jis per septyniolika minučių į varžovų vartus sumušė tris įvarčius, tokiu būdu savo komandą atvesdamas į pergalę.

Didžiulė kamuolio kontrolės persvara, koncentracija lėmė, kad varžovų vartai atsirišo, tad tikslas buvo iki jų priartėti. Po I.Pauliaus hetriko ketvirtąjį komandos įvartį pelnė Arminas Gečas.

„Varžovai tikrai geras. Patiko, kaip jie žaidė pirmajame kėlinyje. Tačiau, taip, kaip mes žaidėme vakar, manau, bet kuriai komandai atsilaikyti būtų labai sudėtinga“, - reziumavo KU treneris Evaldas Misiūnas.