„Žalgiris“ pergalių seriją Europoje pratęsė nugalėdami Kipro komandą VIDEO

2024.07.25 20:54
Liviu Antalis | Elvio Žaldario nuotr.

UEFA Konferencijų lygoje sėkmingą pasirodymą tęsia Vilniaus „Žalgiris“.

Pirmose antrojo atrankos etapo rungtynėse namuose Vilniaus „Žalgiris“ 2:1 nugalėjo „Pafos“ klubą iš Kipro.

Pirmajame kėlinyje persvarą vilniečiams sukūrė puikiai progas realizavęs Liviu Antalis. Iš pradžių „Žalgiriui“ apsigynus po pavojingos atakos prie jų vartų, rumunas pabėgo prieš vartininką ir tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Vėliau jis pasinaudojo varžovų gynėjo klaida. Jam neapskaičiavus kamuolio skriejimo krypties L. Antalis nieko nelaukęs iššovė kamuolį į varžovų vartus.

Po pertraukos išlaikyti dviejų įvarčių pranašumo jiems nepavyko. Po kampinio įvartį pelnė Jairo.

Po savaitės šios komandos žais atsakomąsias rungtynes Kipre.

Rungtynių eiga:
90 min.

Rungtynių statistika:

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Rungtynių finišas! „Žalgiris“ laimi trečiąsias rungtynes Europoje iš eilės ir po savaitės Kipre turės vieno įvarčio pranašumą.

90 min.

Rungtynių antrajame kėlinyje pridedamos mažiausiai šešios minutės.

89 min.

„Žalgiriui“ pavyko perkelti žaidimą prie varžovų vartų. Tiesa, smūgiu ataka nesibaigė.

83 min.

A. Tordai demonstruoja savo meistriškumą. Jis atrėmė į vartų kampą skriejusį kamuolį.

80 min.

Kamuolio kontrolė priklauso Kipro atstovams, bet „Žalgiris“ sėkmingai ginasi.

66 min.

Dar viena pavojinga „Paphos“ ataka. Kamuolys skriejo prie pat vartų virpsto.

62 min.
Įvartis!

Po kampinio Kipro atstovai švelnina skirtumą. Erdvės gavęs Jairo sugebėjo pasiųsti kamuolį galva į vartus.

58 min.

Pavojinga „Žalgirio“ ataka nutrūksta, kai perdavimą atlikęs L. Antalis paslydo ir varžovai neutralizavo pavojų.

53 min.

Svečių puolėja Muameras Tankovičius smūgiuoja į vartus, o smūgį atremia Arpadas Torpai.

46 min.

Prasidėjo antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika:

Pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Pirmasis kėlinys baigiasi „Žalgirio“ persvara 2:0.

45 min.

Prie pirmojo kėlinio pridėta minutė.

33 min.

Du įvarčius praleidę Kipro atstovai stengasi spausti vilniečius, bet rimtesnio pavojaus jiems sukurti nepavyksta.

26 min.
Įvartis!

Varžovų gynėjo grubia klaida naudojasi L. Antalis. Neapskaičiavęs kamuolio skriejimo krypties gynėjas nepataiko į kamuolį ir leidžia „Žalgirio“ atstovui visiškai laisvam priimti kamuolį netoli vartų. L. Antalis neklysta ir savo dubliu dvigubina vilniečių persvarą!

23 min.

Du „Žalgirio“ žaidėjai pabėga prieš vartininką. Adama Fofana renkasi smūgį, bet pataiko į vartų skersinį. Tiesa, vėliau teisėjas pakelia nuošalės vėliavėlę.

21 min.

Paulius Golubickas baudos aikštelėje klaidiną gynėją ir atlieka pavojingą smūgį, bet jį atremia vartininkas. Vėliau sekusį Joelio Bopesu bandymą blokuoja gynėjas.

17 min.
Įvartis!

Vos išsigelbėję nuo varžovų atakos vilniečiai surengia greitą ataką. Liviu Antalis išvedamas vienas prieš vartininką ir užtikrintai siunčia kamuolį į vartų tinklą. „Žalgiris“ pirmauja 1:0!

16 min.

Labai pavojinga „Pafos“ ataka, kamuolį nuo vartų linijos priverstas išmušti „Žalgirio“ gynėjas.

12 min.

Iš toli iššauna „Pafos“ saugas Vladas Dragomiras, kurio smūgis skieja netoli vartų.

10 min.

Pirmoji pavojinga „Žalgirio“ ataka baigiasi kampiniu. Po jo varžovai susitvarko su problemomis pasiųsdami kamuolį į šeimininkų aikštės pusę.

6 min.

Kipro klubas aktyviai pradeda rungtynes bei atlieka pirmąjį smūgį į vartų plotą. Jį į kampinį nukreipia „Žalgirio“ vartininkas.

1 min.

Rungtynės Vilniuje startuoja!

Atnaujinta 17:54

Komandų startiniai išsidėstymai:

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Įdomūs faktai:

• „Žalgiris“ sieks trečiosios savo pergalės Europoje šiame sezone. Pirmajame etape jie dukart nugalėjo VPS klubą;

• Vos prieš dešimtmetį įkutas „Pafos“ klubas šį sezoną debiutuoja Europoje. Pirmasis blynas jiems prisvilo - Kipro klubas dukart pralaimėjo prieš „Efsborg“ ir iškrito iš UEFA Europos lygos;

• Galimybę žaisti Europoje „Pafos“ gavo laimėjusi Kipro taurę;

• „Žalgiris“ Europoje prieš Kipro klubą žais pirmą kartą;

• Kitame etape šios poros nugalėtojas kausis su „CSKA 1948“ ir „Budučnost“ poros nugalėtoju.

Mintys prieš rungtynes:

Vladimiras Čeburinas: „Antras etapas, pirmos rungtynės. Iki jo atėjome skirtingais keliais. Nelengvas priešininkas, bet nusiteikimas geras. Rimtai ruošiamės dvikovai prieš šį varžovą. Analizuojame, planuojame savo veiksmus. Savo stadione, prie savo aistruolių lauksime geriausio“

Ovidijus Verbickas: „Komanda supranta, kad rytoj laukia sunkios rungtynės. Mes tam pasiruošę. Žinome, ką turime daryti. Jei atiduosime šimtą procentų ir dar daugiau aikštėje, manau kad pasieksime teigiamą rezultatą.“