Real
-
Borussia
-

„TransINVEST“ debiutas Konferencijų lygos atrankoje: grubi vartininko klaida ir patirtas pralaimėjimas prieš „Mlada Boleslav“

2024.07.25 20:52
Linas Pilibaitis | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

Vilniaus rajono „TransINVEST“ UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmose rungtynėse svečiuose 0:2 turėjo pripažinti „Mlada Boleslav“ futbolininkų pranašumą.

Rungtynes abi komandos pradėjo panašiai, kartais susikurdamos progų. Visgi grubia vartininko klaida pasinaudojęs Tomašas Ladra 27-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Mlada Boleslav" į priekį 1:0. Šeimininkai po pirmo pelnyto įvarčio vis didino apsukas ir tai davė vaisių. Vasilijus Kušejus 38-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Puikia proga antrojo kėlinio pradžioje pasižymėti nepasinaudojo Tomašas Kralas, kuris sulaukė tikslaus perdavimo, tačiau jo uždaryti sėkmingai nepavyko. Šeimininkai ir toliau žaidė aktyviau puolime. Lukas Masekas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. V.Kušejaus smūgiuotą kamuolį blokavo Deividas Malžinskas. Po keitimo aikštėje pasirodęs Gustas Jarusevičius atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Dominikas Kostka 81-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis liko neįskaitytas.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika („Mlada Boleslav“ – „TransINVEST“)

Rungtynių statistika („Mlada Boleslav“ – „TransINVEST“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

„TransINVEST" patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:2.

90 min.

Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

81 min.

Dominikas Kostka nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis liko neįskaitytas.

77 min.

Gustas Jarusevičius atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

67 min.

V.Kušejaus smūgiuotą kamuolį blokavo Deividas Malžinskas.

59 min.

Lukas Masekas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

48 min.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Tomašas Kralas, kuris sulaukė tikslaus perdavimo, tačiau jo uždaryti sėkmingai nepavyko.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika („Mlada Boleslav“ – „TransINVEST“)

Pirmojo kėlinio statistika („Mlada Boleslav“ – „TransINVEST“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

„TransINVEST" po pirmojo kėlinio atsilieka rezultatu 0:2.

45 min.

Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

45 min.

T.Landra baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarąjį sėkmingai sugavo vartininkas.

38 min.
ĮVARTIS

Vasilijus Kušejus tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

33 min.

Dominikas Kostka atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį užtikrintai atrėmė vartų sargas.

27 min.
ĮVARTIS

Grubia vartininko klaida pasinaudojęs Tomašas Ladra pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Mlada Boleslav" į priekį 1:0

25 min.

Tomašas Ladra atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų.

19 min.

Marekas Matejovskis atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

9 min.

Vasilas Kusejus atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį blokavo varžovas.

5 min.

Misaki Sato atliktas perdavimas buvo netikslus ir svečių rengta ataka nutrūko.

1 min.

Įdomūs faktai:

• „TransINVEST“ tai yra istorinis debiutas tarptautinėje arenoje. Vilniaus rajono komanda iškovojo teisę dalyvauti Konferencijų lygos atrankoje tapę LFF taurės nugalėtojais ir sulaukę išimties dėl 3 metų taisyklės.

• „Mlada Boleslav“ savo sezoną vietiniame čempionate pradėjo pralaimėjimu 0:2 prieš „Jablonec“. Tuo tarpu „TransINVEST“ paskutinį žaistą susitikimą A lygoje su „Sūduva“ baigė lygiosiomis 2:2.

• Atsakomosios rungtynės tarp „Mlada Boleslav“ ir „TransINVEST“ bus žaidžiamos rugpjūčio 1-ąją dieną (ketvirtadienį).

• „TransINVEST“ ir „Mlada Boleslav" poros nugalėtojas trečiajame Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su „Hapoel Beer-Sheva“ (Izraelis) arba „Cherno More“ (Bulgarija).