-

Lenkijos kanupolo taurės lyderiai – jaunieji alytiškiai

2024.07.23 20:49
Lenkijos kanupolo taurės trečiasis etapas | Organizatorių nuotr.

Choščno mieste (Lenkija) vyko atviros Lenkijos kanupolo taurės 3 etapo varžybos. Varžybose dalyvavo dvi Alytaus SRC ir Daugų komandos. Tai jaunimo U-21 ir vaikų U-14 komandos.

Pirmame divizione vyrų grupėje startavo Alytaus SRC-VJRK jaunimo U-21 komanda. Šiame divizione dalyvavo komandos iš Lenkijos, Čekijos, Suomijos ir Lietuvos. Mūsų komandai tai buvo pasiruošimas svarbiausioms metų varžyboms Lietuvoje. Alytiškiai galutinėje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą. Jaunimo komanda grupės varžybas pradėjo lygiosiomis su Kališo vyrų ir patyrė pralaimėjimą Čekijos jaunimo U-21 rinktinei. Paskutinėse grupės rungtynėse alytiškiai nugalėjo Varšuvos antrąją komandą ir grupėje liko treti. Mūsų jaunimas toliau tęsė kovas dėl 10-13 vietos. Pirmose rungtynėse alytiškiai žaidė su vyrų komanda iš Katovicų ir nugalėjo 8:1. Kitose rungtynėse dėl dešimtosios vietos alytiškiai 8:2 nugalėjo komandą iš Kališo, su kuria grupėje buvo sužaidę lygiosiomis. Iškovota dešimta vieta. Nelabai sėkminga pirma diena alytiškiams sutrukdė pakovoti dėl aukštesnės vietos. Šiame divizione rezultatyviausias žaidėjas buvo Nojus Serkovas.

Trečiame divizione vaikų U-14 grupėje labai sėkmingai žaidė jaunieji Alytaus krašto baidarininkai. Alytiškiai grupės varžybose iškovojo penkias pergales ir užėmė pirmąją vietą.

Pusfinalio rungtynes teko žaisti su Varšuvos baidarininkais. Mūsų jaunieji baidarininkai puikiai žaidė ir iškovojo pergalę bei užsitikrino teisę žaisti finale dėl nugalėtojų vardo.

Finale alytiškiai žaidė su Kališo bendraamžiais. Buvo sunkios ir įdomios finalinės rungtynės. Alytaus komanda, vedama jos kapitono ir lyderio Vakario, iškovojo pergalę ir tapo 2024 m. Lenkijos kanupolo taurės trečiojo etapo nugalėtojais. Lenkijos kanupolo taurės varžybos vykdomos keturiais etapais. Alytiškiai jau laimėjo tris etapus ir yra lyderiai šioje amžiaus grupėje. Finalinis (ketvirtas) etapas rugpjūčio mėnesį vyks Kališo mieste, po kurio ir paaiškės Lenkijos kanupolo taurės čempionai. Komandoje žaidė alytiškiai Vakaris Sukackas, Pijus ir Adrijus Baranauskai, Matas Šoliūnas, Oskaras Markauskas, daugiškiai Deividas Karpis, Aivaras Jonauskas ir Martynas Gecevičius. Komandos treneriai Rimas Sukackas ir Kęstutis Dambrauskas. Rezultatyviausiu šioje grupėje alytiškis Vakaris Sukackas, pelnęs 20 įvarčių. Taip pat Vakariui buvo skirta geriausio žaidėjo nominacija.