Real
-
Borussia
-

D.Barauskas naują sezoną pradėjo sužaisdamas visas rungtynes, Norvegijoje – nuostabus lietuvio pasirodymas vartuose kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2024.07.20 23:10
Dominykas Barauskas | Organizatorių nuotr.

Po sunkios traumos pasveikęs gynėjas Dominykas Barauskas naują sezoną Lenkijoje pradėjo starto sudėtyje, o jo naujasis klubas Lenčnos „Gornik“ svečiuose 1:0 nugalėjo Staliova Volios „Stal“ žaidėjus.

D.Barauskas žaidė visas rungtynes, o jo ekipai pergalingą įvartį įmušti pavyko jau penktą pridėto laiko minutę.

Tuo metu kitose Lenkijos Pirmos lygos (antros pagal pajėgumą) rungtynėse kitas lietuvis Titas Milašius žaidė nuo 72 minutės, be jo atstovaujama Sedlcės „Pogon“ ekipa namuose 1:2 nusileido Gloguvo „Chrobry“ ekipai, kuri abu savo įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje.

Šeštadienį taip pat žaidė gynėjas Rimvydas Sadauskas. Lietuvis Kinijos antroje pagal pajėgumą lygoje žaidė visas rungtynes bei padėjo „Guangzhou“ ekipai namuose 3:0 įveikti „Foshan Nanshi“ klubą.

Antroje Norvegijos lygoje vartininkas Igoris Spiridonovas išlaikė sausus vartus, atremdamas net 10 smūgių, bei taip labai svariai prisidėjo, kad jo ginamas „Bryne“ klubas išvykoje 2:0 nugalėtų „Egersund“ žaidėjus.

Po šios pergalės „Bryne“ ekipa su 27 taškais pakilo į trečią lygos vietą ir tašku aplenkė tą patį „Egersund“ klubą.

Edgaras Utkus ruošiasi naujam Belgijos lygos sezonui ir šiandien sužaidė valandą draugiškose rungtynėse prieš Roterdamo „Feyenoord“, bet jo ginamas Briugės „Cercle“ pralaimėjo 0:1.

Sezonui ruošiasi ir jaunas lietuvis Dovydas Sasnauskas, kuris jau ne pirmose draugiškose rungtynėse gina „Sheffield United“ ekipos garbę. Šiandien lietuvis žaidė starto sudėtyje ir aikštėje praleido 71 minutę, o jo ekipa 3:0 nugalėjo „Chesterfield“ žaidėjus.

Lukas Fridrikas taip pat ruošiasi sezonui Austrijoje bei savo naujos ekipos „Altach“ gretose sužaidė 64 minutes rungtynėse prieš Vokietijos „Freiburg“. Šis mačas penktadienį pasibaigė lygiosiomis 1:1.