-

„Levadia“ barjero neįveikę FA „Šiauliai“ baigė pasirodymą Konferencijų lygos atrankoje (1)

2024.07.18 20:51
Rungtynių akimirka | Organizatorių nuotr.

FA „Šiauliai“ UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes su „Levadia“ baigė lygiosiomis 0:0, tačiau bendrame rezultate nusileido 0 – 2 ir baigė savo pasirodymą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė gana aktyviai puolime. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Ioanas Yakovlevas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia vartų. Danielis Romanvoskis atliko smūgį iš tolimesnės distancijos pirmuoju lietimu, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Davis Ikaunieks atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Dar vienas D.Romanovskio pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiuotas kamuolys galva atsidūrė vartininko rankose.

„Levadia“ antrajame kėlinyje žaidė šiek tiek aktyviau. Keletą progų pasižymėti turėjo Mihkelis Ainsalu, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko. Martynui Dapkui 75-ąją minutę buvo suteikiama medicininė pagalba, pastarasis paliko rungtynes, vietoje jo aikštėje pasirodė Vytas Gašpuitis. Per likusį laiką šiauliečiams išsigelbėti nepavyko, kurie baigė savo pasirodymą šioje atrankoje.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika („Levadia“ – FA „Šiauliai“)

Rungtynių statistika („Levadia“ – FA „Šiauliai“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0, o šiauliečiai baigė savo pasirodymą šioje atrankoje.

90 min.

Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

81 min.

Donato Kazlausko reidą link baudos aikštelės sėkmingai sustabdė varžovas.

75 min.

Martynui Dapkui yra suteikiama medicininė pagalba. Pastarasis paliko rungtynes, vietoje jo aikštėje pasirodė Vytas Gašpuitis.

63 min.

M.Ainsalu atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

57 min.

Mihkelis Ainsalu baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš skersinio.

52 min.

D.Romanovskio perdavimas komandos draugo nepasiekė ir šiauliečių rengtas išpuolis nutrūko.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika („Levadia“ – FA „Šiauliai“)

Pirmojo kėlinio statistika („Levadia“ – FA „Šiauliai“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

40 min.

D.Romanovskis standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

33 min.

Davis Ikaunieks atliko smūgį, tačiau kamuolį šį kartą sėkmingai blokavo varžovas.

24 min.

Danielis Romanovskis atliko smūgį iš tolimesnės distancijos pirmuoju lietimu, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

15 min.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Ioanas Yakovlevas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia vartų.

10 min.

Joao Pedro atliko tolimą perdavimą, tačiau kamuolys komandos draugo nepasiekė ir ataka nutrūko.

5 min.

Rasmusas Peetsonas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 18:56

„Levadia" startinis vienuoliktukas:

Atnaujinta 18:36

FA „Šiauliai“ komandos startinė sudėtis šio vakaro rungtynėms:

Įdomūs faktai:

• FA „Šiauliai“ pirmąsias rungtynes namuose prieš „Levadia“ futbolininkus pralaimėjo rezultatu 0:2.

• FA „Šiauliams“ tai yra istorinis debiutas tarptautinėje arenoje.

• „Levadia“ poros nugalėtojas antrajame Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su „Osijek“ futbolininkais.

Trenerių ir žaidėjų komentarai:

Mindaugas Čepas, FA „Šiauliai“ vyriausiasis treneris:

„Kol kas viskas eina pagal mūsų numatytą eigą, pasiruošimas vyksta pagal iš anksto numatytą planą, džiaugiamės galėdami būti čia ir atvykome į nuostabų miestą – Taliną, bet tai nereiškia, kad atvažiavome grožėtis miestu, atvykome kabintis šioje dviejų komandų dvikovoje. Pirmosios rungtynės nebuvo pačios geriausios mūsų rungtynės, parodėme varžovams per daug pagarbos žaisdami namuose. Norėdami teigiamo rezultato, turime pagerinti visus komponentus, pradedant nuo žaidimo atakoje, žaidimo gynyboje bei to paties nusiteikimo. Suteikėme varžovų vidurio saugams per daug erdvės ir laisvės aikštės viduryje, dirbome ties tuo ir stengsimės tuos dalykus pakeisti, ir sutvarkyti."

Davis Ikaunieks, FA „Šiauliai“ puolėjas:

„Pasižymėti progų turėjome, turėjau galimybių pasižymėti ir aš, tačiau, deja, nepavyko. Gaila, bet visas susikurtas, ar komandos draugų sukurtas progas išnaudoti yra labai sunku“ – taip pat, D. Ikaunieks pridėjo – „Viskas vyko praeitą savaitę, rytojus yra nauja diena. Žinoma, spaudimas yra, visgi rezultatas nėra mūsų naudai, tačiau viskas yra įmanoma ir viskas yra mūsų rankose."