Real
-
Borussia
-

Svečiuose lygiosios su HJK atvėrė „Panevėžiui“ duris į antrą Čempionų lygos atrankos etapą (4)

2024.07.16 20:54
Ernestas Veliulis | fk-panevezys.lt nuotr.

„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes svečiuose su Helsinkio HJK futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1, bendrame rezultate triumfavo 4 – 1 ir žengė į kitą atrankos etapą.

Panevėžiečiai aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji pasižymėjo šeimininkai. Lee Erwinas 38-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė HJK ekipą į priekį 1:0. Visgi greitos atakos smaigalyje atsidūręs Ernestas Veliulis pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

HJK antrajame kėlinyje aktyviau kūrė progas. Luke Plange standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. A.Halme atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. Topi Keskinenas atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Visgi pavojingiausią progą sukūrė panevėžiečiai. Lucaso De Vega smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas. Prie atšokusio kamuolio pirmasis atsidūrė Noelis Mbo, tačiau pastarojo smūgį blokavo vartų sargas. Panevėžiečiai likusį laiką gynėsi užtikrintai ir varžovams pasižymėti daugiau neleido.

„Panevėžys“ Čempionų lygos antrajame atrankos etape susitiks su Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkais.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika (HJK – „Panevėžys“)

Rungtynių statistika (HJK – „Panevėžys“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Rungtynės baigiasi lygiosiomis 1:1, o „Panevėžys“ keliauja į kitą atrankos etapą!

90 min.

Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

83 min.

T.Keskinenas atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

74 min.

KOKIA PROGA! Lucaso De Vega smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas. Prie atšokusio kamuolio pirmasis atsidūrė Noelis Mbo, tačiau pastarojo smūgį taip pat blokavo vartų sargas.

68 min.

Topi Keskinenas atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

59 min.

A.Halme atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

54 min.

Lucasui Lingmanui po skaudaus nusileidimo ant vejos yra suteikiama medicininė pagalba. Pastarasis paliko rungtynes.

48 min.

Luke Plange standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika (HJK – „Panevėžys“)

Pirmojo kėlinio statistika (HJK – „Panevėžys“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Po pirmojo kėlinio rezultatas yra lygus 1:1.

45 min.

Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

45 min.
ĮVARTIS

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Ernestas Veliulis tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

38 min.
ĮVARTIS

Lee Erwinas puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė HJK ekipą į priekį 1:0.

37 min.

N.Gorobsovas dar kartą pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi sėkmingai.

27 min.

Santeri Hostikka atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

19 min.

Topi Keskinenas atliko pavojingą smūgį dešine koja, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

13 min.

Nicolas Gorobsovas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai išmušė jį tolyn nuo savų vartų.

6 min.

Aapo Halme atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau panevėžiečiai gynėsi sėkmingai.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 18:06

HJK startinė sudėtis šio vakaro rungtynėms:

Atnaujinta 18:05

„Panevėžio“ komandos startinis vienuoliktukas:

Įdomūs faktai:

• „Panevėžys“ pirmose rungtynėse namuose netikėtai net 3:0 sutriuškino HJK futbolininkus.

• Panevežiečiams tai yra debiutas Čempionų lygos atrankoje. Iki tol jie tris kartus žaidė UEFA Konferencijų lygos atrankoje bei vos kartą peržengė pirmąjį etapą.

• HJK yra sėkmingiausias Suomijos klubas. Jie laimėjo 33 Suomijos čempionų titulus ir 14 šalies taurių.

• Pastaruosius tris metus HJK pateko į Europos turnyrų grupių etapus. Jie dukart žaidė Europos Konferencijų taurės grupių etape, kartą - Europos lygoje.