Real
-
Borussia
-

FA „Šiauliai“ istorinę atranką Konferencijų lygoje pradėjo pralaimėjimu prieš „Levadia“ VIDEO (2)

2024.07.11 19:54
Mantas Kuklys | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

FA „Šiauliai“ UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynėse namuose 0:2 turėjo pripažinti „Levadia“ futbolininkų pranašumą.

Richie Musaba jau 7-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Levadia" į priekį 1:0. Netrukus puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Davis Ikaunieks, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio. Felipe Felicio 23-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Estai likusį laiką ir toliau žaidė aktyviau pirmajame kėlinyje bei atliko 12 smūgių, kai tuo tarpu šiauliečiai vos 3.

Šiauliečiai antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime ir ieškojo savo progų. Donatas Kazlauskas 72-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Danielis Romanovskis 79-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Marko Oliverio Roosnuppo rungtynių pabaigoje smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika (FA „Šiauliai“ – „Levadia“)

Rungtynių statistika (FA „Šiauliai“ – „Levadia“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Šiauliečiai pirmose rungtynėse patiria pralaimėjimą rezultatu 0:2.

90 min.

Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

85 min.

Marko Oliverio Roosnuppo smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

79 min.

Danielis Romanovskis atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

72 min.

Donatas Kazlauskas atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

67 min.

Greitos surengtos atakos smaigalyje atsidūręs I.Jakovlevas atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

59 min.

M.Ainsalu atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

50 min.

Egidijui Vaitkūnui yra suteikiama medicininė pagalba. Pastarasis gali tęsti rungtynes.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika (FA „Šiauliai“ – „Levadia“)

Pirmojo kėlinio statistika (FA „Šiauliai“ – „Levadia“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

„Levadia" po pirmojo kėlinio pirmauja rezultatu 2:0.

45 min.

Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

42 min.

D.Ikaunieks atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

33 min.

Ioanas Jakovlevas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau šiauliečiai gynėsi sėkmingai.

23 min.
ĮVARTIS

Felipe Felicio puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

15 min.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Davis Ikaunieks, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

10 min.

Mihkelis Ainsalu atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

7 min.
ĮVARTIS

Richie Musaba tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Levadia" į priekį 1:0.

5 min.

Rasmuso Peetsono smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 17:28

„Levadia" komandos startinė sudėtis:

Atnaujinta 17:26

FA „Šiaulių" komandos startinis vienuoliktukas:

Įdomūs faktai:

• FA „Šiauliams“ tai yra istorinis debiutas tarptautinėje arenoje.

• FA „Šiauliai" iškovojo A lygoje dvi pergales iš eilės, tačiau prieš tai net keturis susitikimus baigė lygiosiomis.

• Į Šiaulius atvykusi „Levadia“ demonstruoja puikią formą ir yra iškovojusi septynias pergales iš eilės.

• Atsakomosios rungtynės tarp FA „Šiauliai" ir „Levadia“ komandų bus žaidžiamos liepos 18-ąją dieną.

Trenerių ir žaidėjų komentarai:

Mindaugas Čepas, FA „Šiauliai“ vyriausiasis treneris:

„Esame konkurencinga komanda ir džiugu, kad mes, įdėję labai daug pastangų esame išsikovoję galimybę dalyvauti UEFA Konferencijų lygos atrankoje. Tai ypatinga diena mūsų klubui, organizacijai, miestui ir visiems sirgaliams. Džiaugiamės turėdami galimybę būti čia. Į Šiaulius atvyko tikrai pajėgi komanda, kurios žaidimo bruožai yra ryškūs – dominuoja atakuojantis futbolas. Tai yra komanda, kuri mėgsta labiau pulti, nei gintis, ir tai jiems puikiai pavyksta atlikti aukščiausioje Estijos futbolo lygoje."

Mantas Kuklys, FA „Šiauliai“ kapitonas:

„Jaučiamės puikiai, esame motyvuoti ir labai ilgai to laukėme. Esame pasiruošę bei nusiteikę 110%. Mėgausimės kiekviena aikštėje praleista minute. Kaip komandos kapitonas stengiuosi būti pavyzdžiu tiek aikštėje, tiek ir už jos ribų. Dalinuosi patarimais, bei perteikiu savo patirtį jaunesniems žaidėjams. Toks įvykis yra turbūt kiekvieno žaidėjo svajonė – pabaigti ten, kur viskas prasidėjo. Labai smagu ir džiaugiuosi galėdamas vėl atstovauti savo miestą, kuriame pradėjau futbolininko karjerą, tarptautiniame turnyre."

Curro Torres, „Levadia“ vyriausiasis treneris:

„Esame puikiai pasiruošę ir laukiame labai rimtos kovos. Tiesa, tai yra kitokio lygio rungtynės nei aukščiausioje Estijos futbolo lygoje, todėl pasiruošimas šioms rungtynėms buvo visai kitoks. Jaučiu didžiulę pagarbą varžovams, analizavome juos, tačiau man svarbiausia yra tai, kad mūsų komandos žaidėjai būtų nusiteikę ne tik nugalėti, bet ir tobulėti asmeniškai. Tikimės tik pergalės, kad ir kas benutiktų, noriu, kad žaidėjai suprastų, jog lauks atsakomosios rungtynės. Tikiuosi, kad pavyks išpildyti viską puikiai ir pasimėgauti žaidimu."