Urugvajus
-
Kolumbija
-

„Copa America“ turnyro ketvirtfinalyje L.Messi klydo baudinių serijoje, bet Argentiną gelbėjo du baudinius atrėmęs vartininkas VIDEO (1)

2024.07.05 08:07
Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Ketvirtadienį „Copa America“ turnyro ketvirtfinalyje Argentinos rinktinė tik po baudinių serijos 2:1 nugalėjo Ekvadorą ir žengė į pusfinalį.

Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o kadangi „Copa America“ turnyre nėra pratęsimų, buvo mušama baudinių serija, kurioje spindėjo Argentinos rinktinės vartininkas Emi Martinezas.

Baudinių serijoje Argentinos rinktinėje pirmasis mušė Lionelis Messi, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, tačiau E.Martinezas atrėmė Angelio Mena ir Alano Minda smūgius ir argentiniečiai pateko į pusfinalį, kuriame susikaus su Venesuelos ir Kanados poros laimėtojais.

„Baudinių serijoje komanda aklai pasitiki savo vartininku ir tai yra labai svarbu“, – sakė Argentinos rinktinės strategas Lionelis Scaloni. „Net po Leo neįmušto baudinio ir turint omenyje viską, ką tai reiškia komandai, labai svarbu, kad mūsų vartininkas atslaikė.

Nėra malonu, kai laimime tokiu būdu, tačiau, žinoma, mes džiaugiamės. Visgi ši pergalė man nebuvo maloni“.

L.Messi pradėjo rungtynes nepaisant to, kad dėl pakinklės sausgyslės problemų praleido paskutiniąsias grupių etapo rungtynes su Peru.

Argentinos rinktinės kapitonas pagerino daugiausiai sužaistų minučių turnyro istorijoje rekordą.

„L.Messi gerai užbaigė rungtynes. Likus 5 ar 6 minutėms jo klausėme apie sveikatą ir jis sakė, kad jaučiasi gerai“, – atskleidė L.Scaloni.

Argentina dominavo rungtynių pradžioje, tačiau pirmą progą sukūrė Ekvadoras, kai Jeremy Sarmiento rado erdvės smūgiui ir privertė L.Martinezą gelbėti komandą.

35-ą minutę Argentina jau galėjo džiaugtis, kai į priekį ją išvedė Lisandro Martinezas, pelnęs pirmą savo įvartį Argentinos rinktinėje oficialiose rungtynėse.

Rungtynėms einant į pabaigą atrodė, kad Argentina laimės per pagrindinį laiką, tačiau pirmą pridėto laiko metu Johnas Yeboah galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

Visgi paskutinis juokėsi Argentinos rinktinės vartininkas, kuris atrėmė du svarbius smūgius, o Nicolas Otamendi įmušė lemiamą 11 metrų baudinį ir Argentina užsitikrino vietą pusfinalyje.

Ekvadoras dar niekada nėra įveikęs Argentinos rinktinės „Copa America“ turnyre.