-

L.Dončičiaus neužteko: kroatų puolimas nepaliko šansų slovėnams

2024.07.02 23:17
Luka Dončičius | FIBA nuotr.

Įspūdingą puolimą pademonstravusi Kroatijos rinktinė (1-0) pergale atidarė Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankos turnyrą.

Pastaroji atrankos turnyre Graikijoje 108:92 (31:16, 23:25, 39:27, 15:24) susitvarkė su Slovėnijos krepšininkais (0-1).

Rungtynės trečiajame kėlinyje buvo laikinai sustabdytos dėl ant krepšio esančio veikti nustojusio laikmačio.

Slovėnų lyderis Luka Dončičius surinko trigubą dublį, tačiau šaudė pro šalį. Puolėjas prametė visus 9 mestus tritaškius, visgi per 37 žaidimo minutes jis pelnė 26 taškus, atkovojo 11 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 29 naudingumo balus.

Jis buvo rezultatyviausias pralaimėjusių gretose. 19 taškų įmetė Klemenas Prepeličius (4/11 trit.), po 12 pasižymėjo Joshas Nebo (9 atk. kam.) ir Vlatko Čančaras.

Trigubu dubliu nugalėtojų gretose pasižymėjo Dario Šaričius. Puolėjas per 32 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Kroatams 21 tašką pelnė Goranas Filipovičius (6/7 trit., 6 rez. perd., 28 n. b.), 19 surinko minėtas Dario Šaričius, 18 – Ivica Zubacas (8 atk. kam., 5 rez. perd., 29 n. b.), 15 pridėjo Danko Brankovičius (7/7 dvit.), 12 – Mario Hezonjos sąskaitoje (8 rez. perd.).