-

Lietuvos WU-17 rinktinė pralaimėjo estėms

2024.07.02 01:00
Lietuvos WU-17 rinktinės rungtynės | lff.lt nuotr.

Lietuvos merginų U17 rinktinė pirmadienį pratęsė savo pasirodymą Taline vykstančiame Baltijos taurės turnyre.

Lietuvaitės antrame savo susitikime 0:2 (0:0) pralaimėjo šeimininkių Estijos komandai. Primename, kad pirmoje dvikovoje šeštadienį lietuvės 2:2 išsiskyrė su Latvijos futbolininkėmis, o trečiadienį pasirodymą užbaigs dvikova su Farerų Salomis.

Pirmadienio rungtynės startavo didesne šeimininkių komandos teritorine persvara. Jos ilgiau buvo su kamuoliu ir lankėsi mūsiškių baudos aikštelės prieigose, kelis kartus patikrino Emos Daujotės budrumą, tačiau lietuvių vartininkė žaidė užtikrintai.

Panašus vaizdas aikštėje klostėsi viso kėlinio metu, tad į pertrauką komandos išėjo dar nepelniusios įvarčių.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė – estės su kamuoliu buvo ilgiau ir, galų gale, už savo pastangas buvo apdovanotos, kai įspūdingu tolimu smūgiu 58 minutę pelnė įvartį.

Pačioje mačo pabaigoje estės dar vienu galingu šūviu padvigubino savo persvarą ir klausimų dėl to, kas laimės rungtynes, nebeliko.

Merginų WU17 rinktinių Baltijos taurės turnyras

Estija – Lietuva 2:0 (0:0);

TNTK stadionas, Talinas;

Įvarčiai: 57 min. Loviise Männiste, 84 min. Anastasija Južaninova (Estija);

Įspėtos: 43 min. Reti Marleen Ränk, 64 min. Mirell Luik (Estija); 58 min. Laura Grucytė, 61 min. Austėja Jokubaitytė, 80 min. Jotvilė Šapaitė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ema Daujotė, Elzė Kiškūnaitė, Ugnė Jonelytė, Milda Ivanciūtė, Austėja Jokubaitytė, Elzė Česnauskaitė, Justina Blaževičiūtė, Paulina Mockutė, Estela Tamošauskaitė, Marta Lipnickaitė, Laura Grucytė;

Atsargoje: Ieva Kaminskaitė, Beatričė Globytė, Emilija Grauslytė, Miglė Grauslytė, Neila Dinevičiutė, Gabija Malakauskaitė, Goda Smailytė, Radvilė Kelečiūtė, Jotvilė Šapaitė.