-

Slovakijos treneris kaltino anglus laiko švaistymu ir teigė, kad jie nenusipelnė žengti į EURO 2024 ketvirtfinalį: „Jie mūsų bijojo“

2024.07.01 09:33
Francesco Calzona | Scanpix nuotr.

Sekmadienį Anglijos rinktinei pavyko išvengti fiasko ir po Jude‘o Bellinghamo bei Harry Kane‘o įvarčių po pratęsimo 2:1 palaužė Slovakiją ir žengė į EURO 2024 čempionato ketvirtfinalį.

Slovakija didžiąją rungtynių dalį pirmavo po Ivano Schranzo įvarčio ir tik 95-ą minutę J.Bellinghamas „dviratuku“ išlygino rezultatą, o per pirmąją pratęsimo minutę H.Kane‘as persvėrė jį anglų naudai.

Po rungtynių Slovakijos rinktinės treneris Francesco Calzona negailėjo kritikos Anglijai, pliekė teisėjus ir teigė, kad jo komanda nusipelnė patekti į ketvirtfinalį.

F.Calzona liko nusivylęs dėl, jo nuomone, prasto teisėjų darbo ir pareiškė, kad per pratęsimą buvo pridėta per mažai laiko, kadangi Anglija jį švaistė.

„Vyrukai sunkiai dirbo ir iki galo vykdė tai, ko iš jų prašiau“, – sakė F.Calzona. „Antroje rungtynių pusėje leidome jiems šiek tiek daugiau, tačiau to ir reikėjo tikėtis prieš tokio lygio komandą. Per pratęsimą tai buvo žaidimas į vieną pusę, mes juos spaudėme, o jie rėmėsi laiko gaišinimu ir trukdymu. Buvau piktas dėl pridėtos vienos minutės, kadangi jie, ypatingai vartininkas, švaistė labai daug laiko.

Man labai nepatiko teisėjų pasirodymas, bet tikrai ne dėl to pralaimėjome. Pralaimėjome dėl kelių išsiblaškymų, tačiau labai didžiuojuosi savo komanda, nes žaidėme pozityvų futbolą, puikiai pasirodėme ir manau, kad Slovakijos žmonės tuo didžiuosis.

Žinojome, kad negalime palikti erdvės tarp linijų, puikiai žinojome, ką gali padaryti J.Bellinghamas, todėl turėjome laikytis tvirtai. Pirmoje pusėje turėjome progų pribaigti juos ir tai būtų viską pakeitę.

Reikia didžiuotis tuo, kad privertėme Anglijos rinktinę per pratęsimą susitelkti į gynybą. Tai reiškia, kad jie mūsų bijojo ir, mano nuomone, mes nusipelnėme žengti toliau“.

Slovakijos rinktinės treneris taip pat po rungtynių priėjo prie tiesėjo Halilo Umuto Melerio, dėl ko galiausiai kilo konfliktas su Anglijos rinktinės žaidėju Declanu Rice‘u.