-

„TransINVEST“ pakilo iš turnyrinės lentelės dugno

2024.06.30 18:19
Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa | Organizatorių nuotr.

„TOPsport A lygoje“ iš turnyro lentelės apačios pakilo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai. 21-ajame ture debiutantai namuose 2:1 (1:1) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“.

Pirmasis kėlinys sėkmingai pradėjo klostytis svečiams, kurie 7-ąją minutę išsiskyrė greita kontrataka. Dmytro Mandryčenkos perdavimą puikiu tolimu smūgiu pavertė Stanislavas Sorokinas.

Šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, tiesa, aštrių progų nesisukūrė, išskyrus bandymus atakuoti iš tolimos distancijos. Vis dėlto 42-ąją minutę Henrique Devensas iš arti nukreipė kamuolį į vartus, kai Volodymyras Krynskis atrėmė Igno Kaškelevičiaus smūgį.

Po pertraukos šeimininkai turėjo kur kas daugiau progų pelnyti įvartį, tačiau Volodymyro Krynskio įveikti nepavyko iki 82-osios minutės. Kajus Bička atliko perdavimą į baudos aikštelę ir H. Devensas smūgiavo tiksliai.

Tai buvo devintasis brazilo įvartis šiame sezone.