-

Dėl oro sąlygų stabdytose rungtynėse - Vokietijos pergalė ViDEO (1)

2024.06.29 23:53

EURO 2024 turnyro šeimininkai žengia į kitą turnyro etapą.

Aštuntfinalio dvikova baigėsi neapsiėjusi be nesklandumų: pirmajame kėlinyje buvo stabdoma dvikova, kurią po kiek mažiau nei pusvalandžio teisėjas pratęsė. Galiausiai pergalę šventė Vokietija, kuri laimėjo prieš Daniją 2:0.

Pirmasis kėlinys įstrigo dėl sudėtingų oro sąlygų. Stadione ne tik gausiai lijo bei krito kruša, tačiau ir žaibavo, kol galiausiai teisėjas nusprendė stabdyti rungtynes. Jos buvo pratęstos orui aprimus.

Po pertraukos Vokietija įrodė savo pranašumą. Iš pradžių Danijos pelnytą įvartį atšaukė VAR, o netrukus VAR jau skyrė 11 m. baudinį į Danijos vartus, kurį užtikintai realizavo Kai`us Havertzas.

Vokietijos persvarą įtvirtino Jamalas Musiala. Greitoje atakoje jis pabėgo prieš vartininką bei siuntė kamuolį į vartus.

Kitame etape Vokietija kausis su Ispanijos ir Sakartvelo rungtynių nugalėtojais.

GERIAUSIOS DIENOS RUNGTYNĖS
Šveicarija – Italija
61 balsas
Vokietija – Danija
62 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

GERIAUSIAS DIENOS ŽAIDĖJAS
Rubenas Vargas (Šveicarija)
116 balsų
Jamalas Musiala (Vokietija)
148 balsai

Rungtynių eiga:
90 min.

Rungtynės baigėsi. Vokietija keliauja į ketvirtfinalį.

90 min.

Vokiečiai turi progų trečiajam įvarčiui, bet jiems stinga tikslumo.

90 min.

Florianas Wirtzas pasiuntė kamuolį į vartus, bet užfiksuota nuošalė

90 min.

Pridedamos mažiausiai penkios minutės.

82 min.

Iš toli smūgiuoja Danija, bet gynėjai pasiaukojančiai sustabdė smūgį.

77 min.

Danija kelia du kampinius iš eilės, bet vokiečiai susitvarko su iškilusiu pavojumi.

69 min.
ĮVARTIS

Jamalas Musiala pelno savo trečiąjį įvartį turnyre. Jaunasis vokietis pabėgo prieš vartininką ir šiam nepaliko jokių šansų. Vokietija pirmauja 2:0.

66 min.

Savo komandą gelbėja M. Neueris, kuris atrėmė R. Hojlundo stiprų smūgį.

60 min.

K. Havertzas fantastiškai palieka du gynėjus už nugaros ir įsiveržia vienas prieš vartininką. Visgi, vokietis nepataikė į vartų plotą bandydamas perkelti kamuolį per K. Schmeichelį.

53 min.
Įvartis

Kai`us Havertzas siunčia kamuolį į apatinį vartų kampą ir Vokietija pirmauja 1:0.

52 min.
11 m. baudinys!

Danijos rinktinės žaidėjas liečia kamuolį ranka po skersuoto perdavimo ir po VAR peržiūros skiriamas 11 metrų baudinys į jų vartus.

48 min.

Po pertraukos Danija sugeba pasižymėti, bet Joachimo Anderseno įvartį atšaukia VAR. Atakos metu jam perdavimą atlikęs žaidėjas jį priėmė būdamas nuošalėje.

46 min.

Prasidėjo antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika:

Pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Baigėsi pirmasis kėlinys, kuris buvo nutrauktas 25 minutėms dėl oro sąlygų. Rezultatas nepakito - 0:0.

45 min.

Danijos rinktinė surengia puikų greitą išpuolį, kurį galiausiai nutraukė laiku vartus palikęs Manuelis Neueris, kuris atrėmė R. Hojlundo bandymą permesti vartininką.

45 min.

Pirmajame kėlinyje bus sužaista viena papildoma minutė.

42 min.

Baudos aikštelėje klysta vokiečiai suteikdami progą Rasmusui Hojlundui, kuris sukasi link vartų, bet šauna į vartų tinklą iš išorinės jo dalies.

37 min.

Atnaujinus rungtynes Vokietija iš karto turi puikią progą. K. Havertzas galva atliko pavojingą smūgį į vartus, bet K. Schmeichelis demonstruoja aukščiausią klasę atremdamas smūgį.

35 min.

Rungtynės tęsiamos!

35 min.

Žaibavimas nurimo, lietus taip pat nebėra toks stiprus - žaidėjai jau kviečiami atgal į stadioną.

35 min.

Situacija, po kurios nutrauktos rungtynės:

35 min.

Stadione ne tik pliaupia lietus, bet ir krenta kruša bei fiksuojamas labai stiprus žaibavimas.

35 min.

Žaidėjai siunčiami į rūbines. Sprendimą dėl rungtynių pratęsimo priims UEFA.

35 min.

Rungtynės stabdomos dėl oro sąlygų - Vokietijoje stipriai žaibuoja, o teisėjas nuspendė nerizikuoti ir išvesti futbolininkus iš aikštės.

Laukiama informacijos, kada rungtynės bus pratęstos.

24 min.

Joakimas Maehle turėjo galimybę smūgiui, bet jam pataikyti kamuolio į Vokietijos vartų plotą nepavyko.

20 min.

Danijos atakų smaigalyje atsiduria Christianas Eriksenas, kuris puikiai stabdosi kamuolį, bet jo smūgį blokuoja gynėjas.

11 min.

Dar vienas solidus K. Schmeichelio epizodas, šį kartą po Kai`aus Havertzo smūgio iš oro.

8 min.

Pavojus kyla ir po kampinio, dar kartą rodyti savo meistriškumą priverstas Kasperas Schmeichelis.

7 min.

Galingą šūvį iš toli paleidžia Joshua Kimmichas, bet Danijos vartininkas sėkmingai nukreipia kamuolį į kampinį.

4 min.

Vokietijos rinktinė pelno ankstyvą įvartį, bet užfiksuojama pražanga prieš vartininką.

1 min.

Prasideda aštuntfinalio rungtynės!

Atnaujinta 21:41

Startinės sudėtys:

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

– „Opta“ superkompiuteris pergalė prognozuoja šeimininkams. Jie laimėjo 58,5% simuliacijų;

– Danai pralaimėjo visus penkis susitikimus savo istorijoje prieš Europos čempionatų šeimininkus. Vienas iš pralaimėjimų buvo 1988 prieš Vokietiją;

– Nicklasas Fullkrugas paskutinėse šešiose didžiųjų turnyrų rungtynėse pelnė 4 įvarčius. Visus juos - kaip atsarginis;

– Neskaitant baudinių serijų, Europos čempionatų šeimininkai pralaimėjo vos dvi iš paskutinių 14 atkrintamųjų varžybų rungtynių;

– Šios dvi rinktinės kovėsi 1992 metų Europos čempionato finale, kurį 2:0 laimėjo danai.

Ką prieš rungtynes kalbėjo treneriai?

Julianas Nagelsmannas (Vokietija): „Danija yra puikiai organizuota komanda. Jie sugeba būti labai agresyvūs gynyboje ir puikiai žaisti atakose kurdami progas vienu prisilietimu. Jo komanda yra patyrusi, su aiškia struktūra. Neabejotinai, tai bus sunkūs varžovai. Dortmundo stadionas yra labai garsus, tą jau ne kartą pajaučiau kaip varžovų treneris. Tikiuosi, jog dabar garsą kurs mūsų sirgaliai.“

Kasperas Hjulmandas (Danija): „Nuo pat čempionato pradžios vokiečius laikiau vienais iš favoritų ir gaila, kad rytoj jie žais su mumis. Jie turi kokybės ir talento, puikiai parodė save grupių etape. Bet ir mes turime gerą sudėtį, ir jie turės būti labai geri, kad mus nugalėtų. Žinome, kad į Dortmundą vyksta mūsų fanai, kurie bandys mus įkvėpti, o mes tam pasiruošę.“