-
-
Kolumbija
-

3x3 Tautų lygos etapo finale lietuviai po dramatiškos kovos pralaimėjo ukrainiečiams

2024.06.25 23:39
Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Vilniuje antradienį vyko FIBA 3x3 Tautų krepšinio lygos jaunimo (iki 23 metų) „Europe 3“ zonos pirmasis etapas.

Nedaug iki pirmos vietos trūko Lietuvos vaikinų rinktinei. A pogrupyje mūsiškiai triuškino varžovus: 21:10 – Airiją ir 21:6 – Rumuniją.

Finale lietuviai turėjo ne vieną progą išplėšti pergalę prieš ukrainiečius, bet galiausiai patyrė pralaimėjimą po pratęsimo – 17:18. Lietuviai pratęsime pirmavo 17:16, tačiau tada ukrainiečiai pataikė iš toli.

Gabrielius Čelka šiame etape pelnė 11 taškų, Titas Januševičius – 10, Gediminas Leščiauskas – 9, o Lukas Kreišmontas – 8.

Lietuvos merginos labai strigo puolime ir B pogrupyje liko be pergalių: 3:9 nusileido ukrainietėms ir 9:11 – airėms. 4 tšk. pelnė Gedvilė Savostaitė, po 3 – Justina Leskauskaitė ir Justina Miknaitė, 2 – Aistė Švėgždaitė.

Trečiadienį ir ketvirtadienį Vilniuje vyks dar du Tautų lygos etapai.