Real
-
Borussia
-

Danai nesugebėjo nugalėti serbų, bet po matematinių skaičiavimų pateko į kitą etapą

2024.06.25 23:58

EURO 2024 turnyro C grupėje bilieto į kitą etapą savininkas paaiškėjo jau po papildomų skaičiavimų.

Dvikovoje tarp Danijos ir Serbijos nugalėtojas nepaaiškėjo – akistata baigėsi lygiosiomis 0:0. Serbus tai eliminavo iš turnyro, o danai laukė kitų rungtynių pabaigos, kuri jiems buvo palanki.

Šiose rungtynėse aktyvesni buvo danai, bet jiems pelnyti įvarčio nepavyko, o rungtynių pabaigoje jiems teko atlaikyti oponentų spaudimą.

Kita akistata taip pat baigėsi 0:0, tad viską sprendė matematika. Danija ir Slovėnija surinko tiek pat taškų, o lygūs buvo ir kiti kriterijai. Galiausiai viską lėmė tai, kad Danija geriau pasirodė atrankoje į EURO 2024, todėl užėmė aukštesnę vietą.

9 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Rungtynių eiga:
90 min.

Rungtynių finišas. Serbai krenta iš EURO 2024 turnyro. Danai grupėje lieka antri.

90 min.

Serbai bando išsigelbėti, bet danų vartininkas nepramušamas.

90 min.

Prie antrojo kėlinio pridedamos penkios minutės.

86 min.

Pavojingas danų perdavimas baigėsi komandą laiku išgelbėjusio serbų gynėjo kamuolio išmušimo koja.

80 min.

Dušanas Vlahovičius sukūrė progą A. Mitrovičiui, bet jis į vartų plotą nepataikė.

73 min.

Serbijos rinktinė ir toliau nėra atlikusi nė vieno smūgio.

64 min.

Galimybė smūgiui galva, Jannikas Vestergaardas kamuolį siunčia tiesiai vartininkui. Rezultatas nepakinta.

60 min.

Danijos rinktinė dar kartą pabando iš toli, bet kamuolys skrieja aukštai virš vartų.

53 min.

Į Danijos rinktinės vartus krenta kamuolys, bet fiksuojama nuošalė.

51 min.

Danai didina spaudimą, bet serbai su pavojumi susitvarko.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika:

Pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

40 min.

Danai dar kelis kartus nesėkmingai bando smūgiuoti į vartus. Serbai vis dar neturi nė vieno smūgio.

30 min.

Serbai dažnai aukštais kamuoliais ieško Aleksandro Mitrovičiaus, bet danai su tais bandymais susitvarko.

21 min.

Christianas Eriksenas smūgiuoja iš toli, bet vartininkas atrėmė smūgį.

16 min.

Pirmasis rungtynių smūgis priklauso danams. Po skersuoto kamuolio progą turėjo Alexandras Bah, bet jis nepataikė į vartų plotą.

11 min.

Danai kontroliuoja kamuolį didžiąją rungtynių starto dalį, bet iki šiol nebuvo nė vieno smūgio.

4 min.

Vos po keturių minučių - pirmoji geltona kortelė. Ją užsidirbo serbų centro gynėjas Nikola Milenkovičius.

1 min.

Prasideda lemiamos rungtynės Danijos ir Serbijos rinktinėms!

Atnaujinta 21:10

Startinės sudėtys:

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

– „Opta“ superkompiuteris favoritų statusą suteikia danams. Jiems pergalė atiteko 44,7% simuliacijų;

– Danai sėkmės atveju gali pirmą kartą patekti į kitą Europos čempionatų etapą dvejuose turnyruose iš eilės;

– Iš paskutinių 13 rungtynių Serbija laimėjo vos 4 (3 lygiosios, 6 pralaimėjimai);

– Danas Cristianas Eriksenas šiame turnyre jau sukūrė 11 progų - daugiausiai per visą Danijos rinktinė istoriją.

Ką prieš rungtynes kalbėjo treneriai?

Kasperas Hjulmandas (Danija): „Jau pasiilgome stovėti savo persirengimo kambaryje ir dainuoti savo pergalės dainą. Suprantame, jog lygiųjų mums pakaktų, bet norėsime pergalės. Serbija yra gera rinktinė, kuri pridarė daug problemų anglams. Mano nuomone, tos rungtynės galėjo baigtis ir lygiosiomis. Puikių šansų jie turėjo ir kitose rungtynėse ir yra galinga ir talentinga rinktinė, kurią aš gerbiu.“

Draganas Stojkovičius (Serbija): „Danija yra labai stipri komanda, kuri turi nuostabius žaidėjus. Su jais žaisti nelengva, ką parodo dvi pastarosios lygiosios turnyre. Jie turi organizuotą komandą, kuri pasiaukojančiai žaidžia visoje aikštėje. Bus labai sunku, bet sieksime paseiekti gerą rezultatą . Padarysime viską, kad būtų puikios rungtynės.“