-
-

Sakartvelas ir Čekija išsiskyrė taikiai

2024.06.22 17:57

Šeštadienį įvykusios EURO 2024 F grupės rungtynės tarp Sakartvelo ir Čekijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje abi rinktinės žaidė aktyviai puolime. Adamas Hlozekas 23-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuotas žaidimas ranka ir įvartis liko neįskaitytas. Georges Mikautadze per pridėtą pirmojo kėlinio laiką užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Sakartvelą į priekį 1:0.

Patrikas Schickas 59-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1. Čekai antrajame kėlinyje aktyviau žaidė puolime ir susikūrė daugiau progų, tačiau dar kartą pasižymėti taip ir nepavyko. Čekija atliko dvylika, kai tuo tarpu kartvelai gerokai mažiau – vos tris smūgius.

Čekija atliko 12 smūgių per pirmąsias 30 žaidimo minučių prieš Sakartvelą. Ši rinktinė atliko daugiausiai smūgių į vartų plotą pirmajame kėlinyje (7) Europos futbolo čempionate nuo susitikimo tarp Belgijos ir Vengrijos rinktinių (8).

Giorgi Mamardashvili pirmajame kėlinyje atrėmė aštuonis smūgius, o tai yra rekordinis skaičius EURO 2024 rungtynėse (taip pat aštuonis atrėmė Gianluigi Donnaruma prieš Ispaniją ir Thomas Strakhosa prieš Kroatiją).

Kitas rungtynes Sakartvelas žais birželio 26-ąją dieną prieš Portugaliją, tuo tarpu Čekija tą pačią dieną susitiks su Turkija.

95 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika (Sakartvelas – Čekija)

Rungtynių statistika (Sakartvelas – Čekija) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

90 min.

Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

88 min.

Saba Lobjanidze atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis buvo netikslus.

79 min.

M.Jurasekas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

72 min.

Davido Juraseko smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

66 min.

Matejus Jurasekas atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

59 min.
ĮVARTIS

Patrikas Schickas tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

52 min.

Tomasas Holesas atliko perdavimą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir ataka nutrūko.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika (Sakartvelas – Čekija)

Pirmojo kėlinio statistika (Sakartvelas – Čekija) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Sakartvelas po pirmojo kėlinio pirmauja rezultatu 1:0.

45+4 min.
ĮVARTIS

Georges Mikautadze užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Sakartvelą į priekį 1:0.

45 min.

Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

41 min.

Khvicha Kvaratskhelia pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

34 min.

Otaro Kakabadze smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

23 min.

Adamas Hlozekas antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuotas žaidimas ranka ir įvartis liko neįskaitytas.

20 min.

Vaclavas Cerny pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau vartininkui tai problemų nesukėlė.

9 min.

Vladimiras Coufalis atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

3 min.

Adamas Hlozekas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 15:38

Rinktinių startinės sudėtys:

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

– „Opta“ superkompiuterio duomenimis, Čekija turi 45,3 proc. tikimybę laimėti šias rungtynes prieš Sakartvelo futbolininkus.

– Sakartvelas atliko 14 smūgių pirmose čempionato rungtynėse prieš Turkiją (daugiausiai debiutavusi rinktinė Europos futbolo čempionate).

– Čekija pralaimėjo septynerias iš paskutinių dvylikos žaistų rungtynių Europos futbolo čempionato grupių etape (3 pergalės ir 2 lygiosios).

– Tai bus pirmasis susitikimas tarp Sakartvelo ir Čekijos rinktinių. Čekija laimėjo penkerias iš paskutinių šešerių žaistų rungtynių prieš rinktinę, su kuria susitiko pirmą kartą.

Ką prieš rungtynes kalbėjo treneriai?

Willy Sagnolas (Sakartvelas): „Žinome daug apie Čekiją, jų stiprybes ir silpnybes, bet kiekvienos rungtynės yra skirtingos. Sakarvelui varžovai nėra problema, tai yra mūsų disciplina. Kai žaidžiame disciplinuotai, žaidžiame labai gerai. Kiekviena komanda, esanti šiame čempionate, yra stipri, tačiau esame pasiryžę varžytis su tokia pačia aistra, kokią rodėme prieš Turkiją.“

Ivanas Hašekas (Čekija): „Atidžiai išanalizavome Sakartvelo pirmąsias rungtynes. Jos buvo apylygės iki paskutinės minutės. Sakartvelas buvo pavojingas žaisdamas puolime. Jie pademonstravo kokybišką žaidimą tiek individualiai, tiek kaip komanda. Mūsų pagrindinė grėsmė yra kontratakos. Turime būti atsargūs.“