Real
-
Borussia
-

J.Sinneris pelnė vieną gražiausių metų taškų, D.Medvedevas sensacingai pralaimėjo

2024.06.20 12:37
Jannikas Sinneris | „Stop“ kadras

Halėje (Vokietija) vykstančiame ATP 500 serijos „Terra Wortmann Open“ vyrų teniso turnyre naujasis ATP reitingo lyderis italas Jannikas Sinneris (ATP-1) startavo nelengva pergale 6:7 (8:10), 6:2, 6:3 prieš olandą Talloną Griekspoorą (ATP-27). Tai buvo 5-a italo pergalė prieš olandą iš tiek pat galimų.

J.Sinneris pirmojo seto pratęsime išbarstė didelį pranašumą (4:0, 5:1) ir nerealizavo dviejų „set pointų“. Antrojo seto viduryje italas savo padavimų metu atsiliko 0:40. Visgi, tąkart jam pavyko neutralizuoti tris „break pointus“. Vėliau J.Sinneris sugebėjo perimti iniciatyvą, o trečiąjį setą jau žaidė kaip iš natų.

Šio mačo eigą pakeitė vienas gražiausių metų taškų. J.Sinneris antrojo seto šeštajame geime kažkokiu būdu suspėjo prie kamuoliuko, griūdamas pelnė tašką, laimėjo varžovo padavimų seriją ir nuo to momento dominavo korte.

Iš turnyro Halėje sensacingai iškrito Daniilas Medvedevas, kuris 3:6, 6:2, 6:7 (5:7) pralaimėjo kinui Zhizhenui Zhangui (ATP-42). Kinas trečiajame sete panaikino 2 geimų deficitą (2:0, 2:2), o vėliau pratęsime ištirpdė 3 taškų atsilikimą (4:1, 5:3, 5:7).

Vokietis Janas-Lennardas Struffas (ATP-41) vos neprisižaidė mače su italu Luciano Darderi (ATP-34). Vokietis iššvaistė net 9 „match pointus“ ir buvo atsidūręs per tašką nuo pralaimėjimo. Visgi, J-L.Struffas atsilaikė ir realizavo 10-ą susikurtą „match pointą“, laimėdamas dvikovą rezultatu 6:7 (2:7), 7:5, 7:6 (12:10).

ATP 500 serijos vyrų teniso turnyro Halėje prizų fondą sudaro beveik 2,256 mln. eurų.