Real
-
Borussia
-

Vokiečiai tęsia pergalių seriją EURO 2024 užsitikrindami vietą atkrintamosiose varžybose VIDEO

2024.06.19 20:53

Vokietijos futbolo rinktinė pratęsė savo pergalių seriją EURO 24 turnyre.

Antrose A grupės rungtynėse vokiečiai 2:0 nugalėjo vengrus. Tai buvo antroji pergalė per dvi rungtynes, po kurios jie užsitikrino vietą kitame etape.

Pirmajame kėlinyje progų turėjo abi rinktinės, bet pasižymėti sugebėjo tik EURO 2024 šeimininkai. Kilusi sumaištis prie oponentų vartų leido Jamalui Musialai atlikti smūgį į vartus, kurį gynėjas blokavo, bet nuo jo kojos kamuolys vis tiek atsidūrė vartuose.

Vėliau vokiečiai stengėsi padvigubinti savo pranašumą, kol tai pavyko padaryti 67-ąją minutę. Puikios atakos smaigalyje atsidūrė ir laisvas į vartus iš baudos aikštelės vidurio kamuolį pasiuntė Ilkay`us Gundoganas.

37 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Rungtynių eiga:
90 min.

Rungtynės baigėsi, vokiečiai iškovojo antrąją pergalę per dvi dienas.

90 min.

Prie antrojo rungtynių kėlinio pridedamos trys minutės.

90 min.

Vengrijos rinktinei pritrūksta sėkmės. Willi Orbanas pasiuntė kamuolį į vartų plotą, bet paskutinę akimirką kamuolį krisdamas nuo vartų linijos išmušė Vokietijos rinktinės gynėjas.

87 min.

Vokietijos rinktinė ilgai leido laiką prie varžovų vartų, bet atlikti lemiamo atakos akcento - smūgio į vartų plotą, jiems nepavyko.

81 min.

Šansą turėjo Chrisas Fuhrichas, bet susikūręs erdvės jis atliko labai netikslų smūgį.

74 min.

Į žaidimą dar kartą turi įsijungti Vengrijos rinktinės vartininkas. Šį kartą jis reaguoja į Leroy'aus Sane smūgį.

67 min.
Įvartis!

Puiki Vokietijos rinktinės kombinacija baigiasi Ilkay`aus Gundogano įvarčiu. Vokietijos rinktinės veteranui iš patogios situacijos laisvam beliko pasiųsti kamuolį į vartus.

59 min.

Puiki proga vengrams lyginti rezultatą. Po puikiai pakabinto kamuolio į baudos aikštelę Rolando Sallai smūgis galva skriejo virš vartų.

54 min.

Vokietijos rinktinė kėsinosi į antrąjį įvartį, bet Vengrijos rinktinės žaidėjai ir vartininkas komandinėmis pastangomis apgynė savo vartus.

46 min.

Skelbiama antrojo kėlinio pradžia.

45 min.

Po standartinės situacijos vengrai antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į Vokietijos vartus, bet fiksuojama nuošalė.

45 min.

Prie pirmojo kėlinio pridėtos mažiausiai dvi minutės.

44 min.

J. Musiala buvo labai arti savo antrojo įvarčio. Visgi, kamuolys į tinklą pataikė iš išorinės vartų pusės.

37 min.

Puolime aktyvesni vokiečiai, kurie spaudžia oponentus prie jų vartų, bet padvigubinti savo persvaros jiems nepavyko.

29 min.

Perspektyvi Vengrijos rinktinės kontrataka baigiasi prieš smūgį. Laiku koją kyštelėjęs Vokietijos rinktinės gynėjas išgelbėjo savo rinktinę nuo didesnių nemalonumų.

26 min.

Vengrijos rinktinės lyderis Dominikas Szoboszlai atliko pavojingą smūgį, bet jį atrėmė puikų šuolį atlikęs Manuelis Neueris.

22 min.
Įvartis!

Vokietijos rinktinė įsiveržia į priekį! Po sumaišties prie varžovų vartų situacija pasinaudoja Jamalas Musiala. Nors jo smūgį dar bandė atmušti gynėjas, galiausiai kamuolys vis tiek skrodė į vartus.

11 min.

Kai'us Havertzas sugebėjo iššokti prieš kamuolį prie pat varžovų vartų, bet pavojų neutralizavo Vengrijos vartininkas.

7 min.

Aktyvi rungtynių pradžia. Po kartą į vartų plotą smūgiuoja abi rinktinės, bet abu kartus nuo įvarčių savo rinktines saugojo vartininkai.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 18:05

Vengrijos rinktinės sudėtis:

Atnaujinta 18:02

Vokietijos rinktinės sudėtis:

Kitas šios grupės rungtynes rinktinės žais birželio 22 d. Turkija kovos su Portugalija, o Sakartvelo laukia čekai.

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

– Pasak „Opta“ superkompiuterio vokiečiai turėtų pratęsti turnyrą antrąja pergale. Jie triumfavo 72.2% simuliacijų;

– Vokietijos rinktinė iki šiol per savo istoriją dvejomis pergalėmis turnyrą pradėjo penkis kartus. Tris iš jų jie tapo čempionais;

– Vengrijos rinktinė pergalės neiškovojo jau 7-ose iš eilės Europos čempionatų rungtynėse (4 lygiosios, 3 pralaimėjimai);

– Barnabasas Varga pastaruoju metu yra vengrų puolimo lyderis pelnęs 7 įvarčius per 9 rungtynes;

– Žaisdami namuose prieš vengrus vokiečiai laimėjo vos kartą iš šešių bandymų (2 lygiosios, 3 pralaimėjimai)

Ką prieš rungtynes kalbėjo treneriai?

Julianas Nagelsmannas (Vokietija): „Rungtynės su Škotija buvo puikus pirmas žingsnis. Nemanau, kad po tokių rungtynių reikia saugotis. Mes norime komandai suteikti kaip įmanoma daugiau energijos, o iš žaidėjų energijos semiuosi ir aš. Šiuo metu šis darbas yra labai smagus ir tikėsimės panašiai pasirodyti trečiadienį. Norint pasiekti mūsų tikslą, mums reikės laimėti dar nemažai rungtynių“

Marco Rossi (Vengrija): „Norėjome išvengti vokiečių: ne tik dėl to, kad jie šeimininkai, bet ir dėl jų kokybės. Tai yra kito lygio komanda. Mes suitikome Nacijų lygoje ir po šio čempionato susidursime dar kartą, tad per tris metus žaidime šešis kartus. Per pastarąsias tris rungtynes pralaimėjimų nepatyrėme ir tikimės pratęsti šią seriją, bet visi suprantame, kokios sunkios rungtynės mūsų laukia ir jos gerokai skirsis nuo praėjusių.“