-
-

Šveicarija EURO 2024 startavo pergale prieš Vengriją

2024.06.15 17:57

Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi EURO 2024 čempionatas, kurio A grupėje Šveicarijos rinktinė 3:1 nugalėjo Vengriją.

Jau 13-ą minutę po VAR peržiūros buvo įskaitytas Kwadwo Duaho įvartis ir šveicarai įsiveržė į priekį 1:10.

45-ą minutę Michelas Aebischeris puikiu smūgiu prieš pat pertrauką padidino šveicarų pranašumą iki dviejų – 2:0.

66-ą minutę Bernabas Varga sušvelnino vengrų atsilikimą iki minimumo (1:2), tačiau jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką Breelas Embolo panaikino intrigą ir įmušė trečią Šveicarijos rinktinės įvartį.

Vengrai į vartų plotą atliko 5 smūgius, tuo tarpu Šveicarija – 15.

Pirmajame A grupės susitikime penktadienį Vokietijos rinktinė net 5:1 sutriuškino Škotiją.

Kitas rungtynes Šveicarija birželio 19-ą dieną žais prieš Škotiją, tuo tarpu Vengrija tą pačią dieną susitiks su Vokietija.

41 balsas
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Rungtynių eiga
95 min.

Rungtynės baigėsi, Šveicarija pergalę šventė rezultatu 3:1.

Rungtynių statistika | livesport.com nuotr.

90+3 min.
ĮVARTIS

Breelas Embolo deda tašką rungtynėse: Šveicarija pirmauja 3:1!

90 min.

Pridėtos 5 minutės

66 min.
ĮVARTIS

Barnabas Varga švelnina vengrų atsilikimą iki minimumo – 1:2!

45 min.

Prasidėjo antrasis kėlinys.

45 min.

Baigėsi pirmasis kėlinys.

Pirmojo kėlinio statistika (Vengrija – Šveicarija) | livesport.com nuotr.

45 min.
ĮVARTIS

Michelas Aebischeris atlieka puikų smūgį ir prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą įmuša antrą Šveicarijos rinktinės įvartį!

13 min.
ĮVARTIS

Šveicarai muša įvartį ir nors teisėjas pakėlė vėliavėlę, tačiau po VAR peržiūros, Kwadwo Duaho įvartis buvo įskaitytas ir šveicarai išsiveržia į priekį 1:0!

5 min.

Už šiurkštų žaidimą geltona kortele baudžiamas šveicaras Silvanas Widmeras.

1 min.

Rungtynės prasidėjo!

Atnaujinta 15:53

Startinės komandų sudėtys

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

– Paskutinį kartą pagrindiniuose turnyruose Vengrija ir Šveicarija buvo susitikusios prieš 86 metus, kai 1938 m. Pasaulio taurėje Vengrija laimėjo 2:0.

– „Opta“ superkompiuterio duomenimis, Šveicarija yra šių rungtynių favoritė, laimėjusi 40,6 proc. prieš rungtynes atliktų simuliacijų.

– Šveicarija yra laimėjusi šešerias iš pastarųjų devynių rungtynių prieš Vengriją.

– Vengrija nei karto nepralaimėjo EURO 2024 kvalifikacijoje, iškovojusi penkias pergales ir tris kartus sužaidusi lygiosiomis.

– Vengrijai tai bus trečiasis Europos čempionatas iš eilės, nors prieš tai iš 14 turnyrų jie buvo pasirodę tik dvejuose.

Ką prieš rungtynes kalbėjo treneriai?

Marco Rossi (Vengrija): „Vadovaujant M.Yakinui, Šveicarija pasiekė puikių rezultatų. Jų komandoje yra gerų žaidėjų, kurie žaidžia puikiose lygose ir gerose komandose. Kokybės požiūriu, jie yra geresni už mus ir tikimės, kad jie žais modernų futbolą. Jie pateko į pastaruosius Europos ir pasaulio čempionatus, todėl jie tikrai yra komanda, kurios reikia saugotis. Visgi mes nebijome iššūkių, esame savimi pasitikintys ir žinome, kad turime galimybę laimėti prieš bet kurį varžovą“.

Muratas Yakinas (Šveicarija): „Vengrija yra labai stipri šalis. Mūsų laukia labai sunkios rungtynės. Svarbu išnaudoti savo stipriąsias puses ir tikimės, kad juos nustebinsime. Stengsimės mesti iššūkį ir išeiti kaip nugalėtojai, tačiau tam reikia, kad mums pasisektų ir kad tą dieną gerai pasirodytume. Turime žaisti tą žaidimą, prie kurio dirbome“.