-

J.Vanagaitė Rygoje nusileido tik buvusiai Lietuvos atstovei, Norvegijoje lietuviai pateko tarp prizininkų

2024.06.10 21:35
Justina Vanagaitė (Lukasz Kowalski nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Norvegijoje surengtose žirgų sporto varžybose „Norway Grand Prix“ pasirodė ir keletas raitelių iš Lietuvos.

Andrius Petrovas su „Qarath van Paebroek Z“ užėmė 2-ą vietą 145 cm aukščio kliūčių konkūre, o su „Heesemar“ buvo 2-as 140 cm kliūčių trasoje. Lietuvis uždirbo 900 eurų.

Matas Petraitis su „Holle“ 140 cm aukščio kliūčių konkūruose užėmė 2-ą ir 16-ą vietas, o su „Carleone“ buvo 13-as 145 cm kliūčių rungtyje. Lietuviui atiteko 470 eurų.

Varžybose dalyvavo ir olimpinei jojimo trikovei besiruošiantis Aistis Vitkauskas.

Aušra Clarke Airijoje su „Janco-V“ užėmė 11-ą vietą 145 cm kliūčių rungtyje ir laimėjo 282 eurus. Didžiojoje Britanijoje Nadežda Dizanova pelnė 210 eurų už trečią vietą 125 cm kliūčių trasoje su „Fifty Fifty Nso“.

Dominyka Silevičiūtė Nyderlanduose su „Just Kannan“ 110 cm kliūčių trasose buvo 4-a ir 10-a, o 115 cm kliūčių trasoje – 10-a. Taip pat lietuvė užėmė 4-ą vietą su „Odile du Soufflet“ 110 cm kliūčių konkūre. Lietuvė varžybas baigė pelniusi 193,75 euro.

Kitose varžybose Nyderlanduose dalyvavo Justė Pociūnaitė. Ji už 5-ą vietą su „Copacabana“ 120 cm kliūčių konkūre gavo 22 eurus.

Lietuvių netrūko ir Rygoje (Latvija), kur vyko dailiojo jojimo varžybos.

Olimpiadai besiruošianti Justina Vanagaitė su „Nabab“ tiek „Grand Prix“, tiek „Grand Prix Freestyle to Music“ buvo 2-a ir laimėjo 1250 eurų. Abu kartus lietuvę aplenkė Sandra Sysojeva su „Maxima Bella“, kuri dabar startuoja nebe po Lietuvos, o po Lenkijos vėliava.

Dalia Katinaitė-Pranckevičienė su „Amica“ užėmė 3-ią vietą „Grand Prix Freestyle to Music“ kategorijoje bei 4-ą – „Grand Prix“ įskaitoje, iškovodama iš viso 900 eurų.