-

Baudinį realizavusi „Sūduva“ laimėjo namuose

2024.06.01 18:54
Dovydas Lastauskas ir Ernestas Burdzilauskas | fksuduva.lt nuotr.

16-ajame „TOPsport A lygos“ ture daug netekčių sudėtyje turėjusi Marijampolės „Sūduva“ namuose priėmė Gargždų „Bangą“. Vėlyvas baudinys į svečių vartus nulėmė rezultatą – mačas pasibaigė 1:0 (0:0) marijampoliečių naudai.

Sužaidus 11 minučių Valdas Paulauskas surado Cesinha, brazilas smūgiavo greta stačiakampio, Ernestas Burdzilauskas atsakė bandymu į vartų plotą. 22-ąją minutę kamuolys pasiekė Augustą Dubicką, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė.

35-ąją minutę Cesinha atliko tolimą šūvį, Giedrius Zenkevičius be didesnių problemų kamuolį sugavo, kiek vėliau Antonio Lara po pakelto kampinio smūgiavo virš vartų. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę kamuolys nuo Beno Šatkaus skriejo į savus vartus, įspūdingą reakciją pademonstravo Mantas Bertašius.

Antrojo kėlinio pradžioje Motiejus Burba kamuolį atmetė Artemui Fedorovui, šis šansu nepasinaudojo, kiek vėliau kitoje aikštės pusėje Giedrius Zenkevičius atrėmė tolimą Mato Ramanausko šūvį. 71-ąją minutę Žygimantas Baltrūnas kamuolį bandė perkelti per M. Bertašių, visgi, vartininkas savo ekipą apgynė.

84-ąją minutę po pakelto kampinio galva smūgiavo M. Burba, M. Bertašius komandą apsaugojo nuo praleisto įvarčio. Pačioje mačo pabaigoje Carlos Eduardo savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, o 11 metrų baudinį realizavo Steve‘as Lawsonas.

Po 16-ojo „TOPsport A lygos“ turo „Sūdūva“ ir „Banga“ yra surinkusios po 19 taškų bei atitinkamai užima 6-ąją bei 7-ąją pozicijas.