0(0)

L.Messi pelnė įvartį, tačiau Majamio „Inter“ patyrė pralaimėjimą VIDEO

2024.05.30 09:04
Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelio Messi atstovaujama Majamio „Inter“ komanda MLS rungtynėse namuose 1:3 turėjo pripažinti „Atalanta Utd" futbolininkų pranašumą.

Saba Lobjanidze pelnyti du įvarčiai padėjo svečiams įgyti solidų pranašumą 2:0. L.Messi 62-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos sušvelnino rezultatą 1:2. Visgi tašką šiame susitikime padėjo kamuolį į vartų tinklą tiksliai pasiuntęs Jamalis Thiare 3:1.

Majamio „Inter“ patyrė pralaimėjimą po beveik dvejų mėnesių pertraukos. Tuo tarpu L.Messi pelnė savo 11-ąjį įvartį MLS čempionate šį sezoną.

Majamio „Inter“ kitas rungtynes MLS žais birželio 2-ąją, kai susitiks su „St. Louis City“ futbolininkais.