Rytoj, 04:00
Urugvajus
-
-

Europos jaunimo dziudo taurės etape net 4 lietuviai liko per žingsnį nuo medalių

2024.05.26 21:24
Dziudo | Kipro Štreimikio nuotr.

Kaune sekmadienį baigėsi Europos jaunimo dziudo taurės etapas. Antrąją varžybų dieną lietuviams medalių kraičio papildyti nepavyko, nors net 4 mūsiškiai kovėsi mažuosiuose finaluose.

Majus Genys (svorio kategorija iki 90 kg) mažajame finale pralaimėjo lenkui Michalui Wasikowskiui, o Kirilas Volkovas tos pačios svorio kategorijos kovoje dėl bronzos nusileido latviui Ernestui Laufmaniui. Rokas Rapkevičius (iki 100 kg) mažajame finale pralaimėjo lenkui Damianui Kubiakui, o Patrikas Taura (per 100 kg) nusileido ukrainiečiui Fedirui Jarošenkai.

7-ąsias vietas sekmadienį užėmė Majus Petrauskas (iki 90 kg), Jegoras Čupalovas (iki 100 kg) bei Mykolas Stremauskas (per 100 kg).

Šeštadienį Lietuvai aukso medalius iškovojo Simas Polikevičius (iki 66 kg) bei Rugilė Stasiulytė (per 78 kg).

Kaune varžėsi 253 sportininkai iš 13 valstybių.