-

Šiaulių žolės riedulininkai Gibraltare finišavo pergalingai

2024.05.19 12:45
Lietuvos žolės riedulio federacijos nuotr. | Organizatorių nuotr.

Sekmadienį Gibraltare Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ (trenerė - Donata Grigienė) ir Maltos „Floriana Young Stars HC“ (treneris - Chris Attard) susitiko Europos žolės riedulio klubų „Challenge II“ diviziono paskutinėse rungtynėse. Rezultatu 8:1 (2:0; 3:0; 2:1; 1:0) pergalę šventė lietuvių ekipa.

Nuo pirmųjų kėlinio minučių savo profesionalumą demonstravo „Ginstrektė-Akademija“ komanda, Povilas Sinkevičius (5 min.ir 11 min.) greit pralaužė Maltos komandos gynybą ir pelnė įvarčius. Antrajame kėlinyje P. Sinkevičius vėl demonstravo savo nepaprastus gabumus ir pelnė 3 įvarčius: žaidimo metu pelnė įvartį (21 min.) ir realizavo du mažuosius kampinius (25 min. ir 28 min.), padidindamas pirmosios dalies skirtumą iki 5 įvarčių.

Antrojoje rungtynių dalyje, po pertraukos, Maltos žaidėjui Markui Camilleri (32 min.) pavyko pralaužti lietuvių gynybą ir realizuoti mažąjį kampinį, tačiau P. Sinkevičius (36 min.) pelnė įvartį ir vėl padidino rezultato skirtumą iki 5 įvarčių. Komandos kapitonas Mantvydas Pocevicius (38 min.) už grubų žaidimą gavo geltoną kortelę ir 5 minučių nuobaudą, tik grįžęs po nuobaudos kapitonas iškart pelnė įvartį (43 min.). Paskutinįjį rungtynių įvartį pelnė P. Sinkevičius (57 min.).

P. Sinkevičius Europos klubų vyrų čempionate per visas rungtynes pelnė 12 įvarčių, Gustas Kalasevičius ir M. Pocevicius pridėjo po 1 įvartį.

„Ginstrektė-Akademija“ B grupėje buvo 3-ia tarp 4 komandų, o „Floriana Young Stars HC“ A grupėje liko paskutinė – 4-a.