Real
-
Borussia
-

Slovakai nugalėjo be pagrindinio vartininko likusius lenkus, britai nepralaužė šveicarų gynybos

2024.05.15 23:52
Slovakų ir lenkų rungtynės | Matt Zambonin/HHOF-IIHF nuotr.

Trečiadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate pralaimėjimus toliau rinko pirmenybių autsaideriai.

A grupėje britai 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) pralaimėjo ir toliau vien pergales skinantiems šveicarams.

Šveicarai 2-ą rungtynių minutę nerealizavo baudinio, bet netrukus ėmė mušti įvarčius žaidžiant 5 prieš 5: iš pradžių pasižymėjo Nico Hischieris (3:48 min.), vėliau – Deanas Kukanas (13:36). Britai sėkmingai gynėsi beveik visą antrąjį kėlinį, bet prieš pat jo pabaigą mažumoje nesustabdė Nino Niederreiterio (38:36). Rungtynių pabaigoje britai net nekeitė vartininko aikštės žaidėju, nes po Beno O‘Connoro pražangos liko mažumoje.

Rungtynių vaizdo įrašas:

B grupėje lenkai 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) neprilygo slovakams, kuriuos kaimyninėje Čekijoje tradiciškai palaikė didžiulė sirgalių minia.

Slovakams atitrūkti nuo varžovų padėjo Lukašas Cingelis (2:03) ir Tomašas Tataras (11:46). Trečiajame kėlinyje lenkams teko pakeisti vartininką Tomašą Fučiką. Jį pakeitęs Davidas Zabolotny spėjo praleisti 2 įvarčius – lenkų vartininką nuginklavo Peteris Cehlarikas (57:22) bei L.Cingelis (57:34).

Turnyro lentelės:

Turnyro lentelės | Organizatorių nuotr.

A grupėje rungtyniauja Kanados, Suomijos, Šveicarijos, Čekijos, Danijos, Norvegijos, Austrijos ir Didžiosios Britanijos rinktinės, tuo tarpu B grupėje – JAV, Vokietijos, Švedijos, Slovakijos, Latvijos, Prancūzijos, Kazachstano ir Lenkijos rinktinės.

Kiekvienos grupės blogiausios komandos kitais metais nukris į I-ojo diviziono A grupę, tuo tarpu keturias pirmąsias vietas užėmusios grupių komandos pateks į ketvirtfinalį.

Primename, kad iš I-ojo diviziono A grupės kitais metais į elitinį divizioną pakils Vengrijos ir Slovėnijos komandos.