-

Dalase – pramesta L.Dončičiaus svarbi bauda ir serijos pusiausvyrą atstačiusi „Thunder“

2024.05.14 07:12
Shai Gilgeous-Alexanderis | Scanpix nuotr.

Sunkią pergalę ketvirtose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse iškovojo Oklahomos „Thunder“ komanda.

Marko Daigneaulto auklėtiniai išvykoje 100:96 (20:30, 23:24, 22:15, 35:27) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ ekipą ir serijos rezultatas tapo 2 - 2.

Penktosios serijos rungtynės vyks Oklahomoje.

Ne itin sėkmingas vakaras buvo Dalaso žvaigždei Luka Dončičiui.

Jis per 41 minutę surinko 18 taškų (4/11 dvit., 2/9 trit., 4/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus bei suklydo 7 sykius.

„Mavericks“ gretose rezultatyviausias buvo 21 tašką surinkęs P.J.Washingtonas.

Nugalėtojams Shai Gilgeous-Alexanderis įmetė 34 taškus, gynėjas realizavo 14 dvitaškių iš 26. Chetas Holmgrenas surinko 18 taškų bei atkovojo 9 kamuolius.

Dalaso komanda paskutiniame ketvirtyje buvo priekyje 86:80. Tačiau tada „Thunder“ pelnė 9 taškus be atsako ir po Ch.Holmgreno tritaškio pirmavo 89:86.

Paskutinę minutę likus 33 sekundėms Derrickas Jonesas mažino „Mavericks“ atsilikimą iki dviejų taškų, o po netikslios Sh.Gilgeous-Alexanderio atakos šeimininkai turėjo šansą lyginti arba persverti rezultatą.

Tačiau L.Dončičius likus 10 sekundžių pataikė vieną baudos metimą ir „Thunder“ pranašumas mažėjo 96:95.

Per likusį laiką Oklahoma geriau sumetė baudas ir atstatė serijos pusiausvyrą.

Dalasas pirmavo didžiąją dalį rungtynių, jie visą laiką buvo priekyje buvo pirmojo kėlinio vidurio iki ketvirtojo kėlinio vidurio. Šeimininkai vienu metu turėjo 14 taškų pranašumą.

„Mavericks“: P.J. Washingtonas 21 (2/8 dvit., 5/11 trit., 12 atk. kam.), Luka Dončičius 18 (4/11 dvit., 2/9 trit., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Derrickas Jonesas 17 (6/7 dvit., 1/5 trit., 4 blk.), Danielius Gaffordas 10 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Kyrie Irvingas 9 (4/9 dvit., 9 rez. perd.), Dereckas Lively 7 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 4 blk.), Timas Hardaway 6 (2/4 trit.), Dante Exumas 5, Joshas Greenas 3.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 34 (14/26 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 18 (5/7 dvit., 9 atk. kam., 4 blk.), Luguentzas Dortas 17 (3/10 trit., 8 atk. kam.), Jalenas Williamsas 14 (5/17 dvit., 9 atk. kam., 4 per. kam., 6 rez. perd.), Aaronas Wigginsas ir Casonas Wallace po 6, Joshas Giddey 5 (1/5 dvit.).