Žalgiris
0
Rytas
0

„Borussia“ ketvirtą kartą iš eilės išbarstė taškus „Bundesliga“ čempionate VIDEO

2023.12.19 23:25

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Dortmundo „Borussia“ ir „Mainz“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Perdavimo sulaukęs Jamie Bynoe-Gittensas 8-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Julianas Brandtas 29-ąją minutę baudos smūgio metu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Marcelis Sabitzeris 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Seppas van den Bergas 43-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Donyellas Malenas 56-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Danielis Batzas sėkmingai atrėmė kamuolį.

J.Brandtas 78-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Merveille Papela 84-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.