86

Italijoje lietuviams sekėsi skirtingai

2023.12.19 10:24
Titas Krapikas (deš.) | Organizatorių nuotr.

Pirmadienį Italijos „Serie C“ lygoje vartininkas Titas Krapikas išlaikė sausus vartus bei padėjo „Audace Cerignola“ klubui namuose 2:0 įveikti „Foggia“ ekipą.

Italijos „Serie C“ lygoje pirmadienį vartininko Mariaus Adamonio ginamas „Perugia“ klubas svečiuose 0:2 nusileido „Arezzo“ klubui. Įvarčiai į M.Adamonio vartus krito 35 ir 92 minutėmis, o pati „Perugia“ rungtynes užbaigė devyniese dėl raudonų kortelių.

Tuo metu „Catania“ gretose puolėjas Edgaras Dubickas žaidė nuo 64 minutės, bet jo ekipa namuose 0:1 pralaimėjo „Sorrento“ klubui.