Real
-
Borussia
-

NCAA keturių lietuvių pasirodymai: R.Jociaus naudingumas prieš Duke universitetą ir rezultatyviausiai žaidęs L.Vaištaras

2023.11.22 08:10
Laurynas Vaištaras | Organizatorių nuotr.

Pergalę NCAA iškovojo Indianos valstybinio universiteto „Sycamores“ ekipa. Josho Schertzo treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 103:88 (55:34, 48:54) nugalėjo „Rice Owls“ komandą.

Augustinas Kiudulas nugalėtojų gretose per 3 žaidimo minutes taškų nepelnė, atkovojo 2 kamuolius, bet padarė 1 klaidą.

„Owls“: Travis Evee 25 (5/9 dvit., 2/5 trit., 4 kld.), Campas Wagneris 11 (3/5 trit.), Mekhi Masonas 10 (3/6 dvit.).

„Sycamores“: Robbie Avila 27 (7/13 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Ryanas Conwellas (3/6 dvit., 2/5 trit., 4 atk. kam.) ir Masenas Milleris (5/7 trit.) po 15, Jaysonas Kentas 13 (3/6 dvit., 6 atk. kam.).

Pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ komanda. Kevino McGeehano treniruojama komanda namuose 55:69 (25:41, 30:28) nusileido „Idaho State Bengals“ klubui.

Laurynas Vaištaras pralaimėtojų gretose per 21 minutę pelnė 18 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

Gediminas Mokšeckas pralaimėtojų gretose per 26 žaidimo minutes surinko 9 taškus (1/1 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po dusyk suklydo ir prasižengė.

„Bengals“: Koltonas Mitchellas 18 (4/8 trit., 5 atk. kam.), Kiree Huie 14 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Braydenas Parkeris 12 (6 atk. kam.).

„Fighting Camels“: Laurynas Vaištaras 18 (4/8 dvit., 7 atk. kam.), Anthony Dell'Orso (3/5 dvit., 4 kld.) ir Gediminas Mokšeckas (4 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9, Elijahas Walshas 6 (3/6 dvit.).

Triuškinamą pergalę NCAA iškovojo „Duke Blue Devils“ komanda. Jono Scheyero treniruojama komanda namuose 95:66 (39:29, 56:37) įveikė „La Salle Explorers“ ekipą.

Rokas Jocius pralaimėjusiems per 30 minučių pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 2/6 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

„Explorers“: Anwaras Gillas 17 (6/9 dvit., 1/5 trit., 4 atk. kam.), Jhamiras Brickus 13 (3/4 trit., 4 rez. perd.), Khalilas Brantley 9 (2/8 dvit.).

„Blue Devils“: Tyrese Proctoras 22 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Kyle Filipowski 17 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Seanas Stewartas 16 (7/9 dvit., 10 atk. kam.).