Pasibaigęs. 02-15 19:25
KMT
Žalgiris
79
7bet-Lietkabelis
56
Pasibaigęs. 02-16 15:15
KMT
Wolves
91
7bet-Lietkabelis
100
Pasibaigęs. 02-16 18:10
KMT
Neptūnas
89
Žalgiris
91
Pasibaigęs. 02-18 22:00
UEFA Čempionų lyga
Bayern
1
Celtic
1
Pasibaigęs. 02-19 19:45
UEFA Čempionų lyga
Borussia
0
Sporting
0
Pasibaigęs. 02-19 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
7
Brest
0
Pasibaigęs. 02-19 22:00
UEFA Čempionų lyga
Real
3
Manchester City
1
Pasibaigęs. Vakar 02:30
NBA
Knicks
113
Bulls
111
Pasibaigęs. Šiandien 02:00
NBA
Wizards
101
Bucks
104
Pasibaigęs. Šiandien 05:00
NBA
Kings
108
Golden State Warriors
132
Rytoj, 00:00
NBA
Bulls
-
Suns
-
02-24, 01:00
NBA
Magic
-
Wizards
-
02-25, 02:00
NBA
76ers
-
Bulls
-
02-25, 02:00
NBA
Wizards
-
Nets
-
02-25, 05:00
NBA
Kings
-
Hornets
-
02-27, 02:00
NBA
Wizards
-
Trail Blazers
-
02-27, 03:00
NBA
Bulls
-
Clippers
-
02-27, 04:00
NBA
Jazz
-
Kings
-
02-27, 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
-
Žalgiris
-
03-01, 03:00
NBA
Bulls
-
Raptors
-
03-01, 16:50
LKL
Rytas
-
Nevėžis-Optibet
-
03-01, 19:00
LKL
M Basket
-
Šiauliai
-
03-02, 01:00
NBA
Hornets
-
Wizards
-
03-02, 03:00
NBA
Rockets
-
Kings
-
03-02, 16:50
LKL
Žalgiris
-
Uniclub Casino-Juventus
-
03-02, 16:50
LKL
Neptūnas
-
7bet-Lietkabelis
-
03-02, 19:00
LKL
CBet
-
Wolves
-
03-03, 00:00
NBA
Pacers
-
Bulls
-
03-04, 02:30
NBA
Heat
-
Wizards
-
03-04, 03:30
NBA
Mavericks
-
Kings
-
03-04, 19:00
Europos taurė
Wolves
-
U-Banca Transilvania
-
03-05, 03:00
NBA
Bulls
-
Cavaliers
-
03-05, 18:30
LKL
Šiauliai
-
Wolves
-
03-05, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
-
Manisa
-
03-06, 02:00
NBA
Wizards
-
Jazz
-
03-06, 04:00
NBA
Nuggets
-
Kings
-
03-06, 18:30
LKL
Nevėžis-Optibet
-
Neptūnas
-
03-06, 21:30
Eurolyga
Baskonia
-
Žalgiris
-
03-07, 02:00
NBA
Magic
-
Bulls
-

Išdalinti Lietuvos breiko ir hiphopo čempionato medaliai

2023.05.28 12:May
Emilijos Jaksibogaitės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Emilijos Jaksibogaitės nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Kėdainių arenoje įvyko šių metų Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatai. Daugelyje turnyro grupių netrūko sportinės intrigos, šokėjai demonstravo labai gerą techninę ir fizinę formą.

Daugiausiai dėmesio Kėdainiuose sulaukė merginų ir vaikinų grupių breiko varžybos. Merginų grupėje staigmenų nebuvo. Čempionato nugalėtoja tapo Dominika Banevič – Bgirl Nicka. Jau ketvirtuoju Lietuvos čempionės titulu besidžiaugianti, dažniau užsienio arenose nei namuose šokanti D. Banevič po apdovanojimo ceremonijos sakė, kad per visą laiką nuo pirmojo medalio laimėjimo labai daug kas pasikeitė:

„Pasikeitė ir mano šokis, ir suvokimas apie šokį. Žinoma, patobulėjau. Turiu daug naujų stiprių ir sudėtingų judesių. Tačiau, labiausiai sutvirtėjau psichologiškai – nebeturiu abejonių, baimių, į sceną išeinu pasitikėdama savimi.“

Visame pasaulyje didelio žiūrovų palaikymo sulaukianti sportininkė iš Lietuvos Bgirl Nicka sakė, kad šokdama pamiršta, kuriame žemės krašte vyksta varžybos, tačiau Lietuvoje šokti visgi visada labai smagu.

Vaikinų grupės Lietuvos breiko čempionu pirmą kartą tapo Rokas Šaltenis – Bboy Rukus. Šokėjo teigimu, laimėjimą prieš kitus patyrusius šalies breiko meistrus pavyko iškovoti ir dėka per varžybas skambėjusios jam tikusios bei patikusios muzikos: „Muzikaliai pavyko sušokti, buvau atsipalaidavęs. Šis aspektas labai svarbus teisėjams, kurie paprastai būna patyrę šokėjai, ir gerai jaučia tuos dalykus. Koks atletiškas breikas bebūtų, vis tiek tai yra šokis. Kartais būna, kad grojama mano skoniui per sunki, labai greita muzika, o šį vakarą dėl muzikos šokti buvo labai malonu.“

Merginų grupės Lietuvos breiko čempionato sidabro medalis atiteko Austėjai Slavykaitei – Bgirl Althea, bronzos apdovanojimą laimėjo Greta Snitkutė – Bgirl Great. Vaikinų grupės sidabras šiemet iškeliavo į Denis Ščiglo – Bboy Deni rankas, bronza teko Mindaugui Bružui – Bboy M.

Emilijos Jaksibogaitės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Emilijos Jaksibogaitės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Jaunių amžiaus grupės Lietuvos breiko čempionu tapo Arnas Budreika – Bboy Arnas, vaikų grupės – Kajus Čiučelis – Bboy Čiūčia. Lietuvos breiko čempionate medalius iškovoję sportininkai atstovauja Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos klubams: „LowAir“, „Skillz“, „ANT“, „Ratuto“, „Me Gusta“, „Planet 9“, Pšonko mokyklai. Iš viso Lietuvos breiko čempionate šiemet dalyvavo 130 šokėjų.

Šalies hiphopo čempionatą Lietuvos sportinių šokių federacija ir jos Hiphopo lyga šiemet surengė trečią kartą, o medalius išdalino ir individualios, ir komandinės įskaitos varžybose.

Suaugusiųjų grupės Lietuvos hiphopo čempionato nugalėtoja tapusi Paulina Žilinskaitė prisipažino nesitikėjusi, kad pavyks laimėti: „Konkurentų buvo stiprių, netikėtų ir daugelis tikrai labai gerai šoko“. Lietuvos čempionė dėkojo arenoje susirinkusiems žmonėms, nes, jos teigimu, žiūrovų palaikymas padėjo šokti ir iš dalies nulėmė pergalę. „Man sukyla visos emocijos, noriu šokti kuo daugiau ir kuo geriau, kuomet draugai, pažįstami ir nepažįstami žmonės stebi mano pasirodymą, palaiko.“ – džiaugėsi P. Žilinskaitė.

Emilijos Jaksibogaitės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Emilijos Jaksibogaitės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Hiphopo čempionato sidabro medalis atiteko Eivydui Katkauskui, bronzos – Rokui Pakalniui. Jaunių ir jaunimo amžiaus grupėje nugalėjo Dovydas Davidonis, vaikų – Meida Paulauskaitė.

Duo kategorijos varžybose, kuomet vertinamas dueto pasirodymas, Lietuvos čempionato auksą namo išsivežė Rokas Pakalnis ir Patricija Grendaitė, sidabrą – Fausta Linkutė ir Viltė Andreikėnaitė, bronzą – Kamilė Jazokas ir Tadas Stankevičius. Duetų jaunimo grupėje nugalėjo Deimilė Valinskaitė ir Tėja Gudelė, vaikų – Ieva Vaikutytė ir Greta Babkin.

Komandinių varžybų auksu džiaugėsi šokėjų grupės iš Vilniaus ir Kauno šokių klubų „ANT“, No name“, „Me Gusta“, „Dance AK“, „Flash Dance“. Individualių ir duetų varžybų šokėjai taip pat atstovauja šiems didžiųjų miestų klubams. Šiais metais Lietuvos hiphopo čempionate dalyvavo per 400 sportininkų.

Artimiausioje ateityje Lietuvos gatvės šokių mėgėjų akys bus nukreiptos į birželio mėnesį Lenkijoje vyksiančias Europos žaidynes, kuriose D. Banevič gali užsitikrinti olimpinį kelialapį. Birželio mėnesį Lietuvoje vyks ir šalies breiko rinktinės treniruočių stovykla.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJOS „PREMIER“ LYGOS TVARKARAŠTIS
Tvarkaraščiai
Rezultatai

Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Šeš 02-22 Everton 14 : 30 Manchester United
Šeš 02-22 Ipswich Town 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 AFC Bournemouth 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 02-22 Fulham 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 02-22 Arsenal 17 : 00 West Ham United
Šeš 02-22 Aston Villa 19 : 30 Chelsea