-

J.Butlerio vedama „Heat“ dar kartą įveikė „Celtics“ ekipą Bostone

2023.05.20 08:02
Jimmy Butleris | Scanpix nuotr.

Įspūdingai šį sezoną rungtyniaujanti Majamio „Heat“ komanda pasiekė dar vieną pergalę.

Rytų konferencijos finalo serijos antrose rungtynėse Eriko Spoesltros auklėtiniai svečiuose 111:105 (24:25, 30:25, 21:33, 36:22) dar kartą nukovė Bostono „Celtics“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių sustiprino savo persvarą iki 2-0.

Toliau „Celtics“ ekipai lengviau nebus, nes trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Majamyje.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai ėmė kontroliuoti žaidimą ir pirmą kartą mače susikūrė dviženklį pranašumą (26:38).

Tiesa, iki didžiosios pertraukos jo išsaugoti nepavyko. Svečiai iš Majamio visiškai jį panaikino ir netgi persvėrė rezultatą savo naudai (54:50).

Trečiajame kėlinyje Bostono klubas surengė atkarpą 10-0, kuri padėjo susigrąžinti dviženklę persvarą, o lemiamo ketvirčio pradžioje pirmavo 12 taškų skirtumu (77:89).

Visgi, tai „Heat“ krepšininkų nepalaužė. Pastarieji sparčiai tirpdė deficitą (87:91), o galiausiai po 8 taškų be atsako ir įsiveržė į priekį (105:100).

Likus 22 sekundėms, Jaysono Tatumo baudų metimų aikštės šeimininkai priartėjo iki 2 taškų (107:105). Lemiamu metu nuo baudų metimo linijos neklydo ir Gabe‘as Vincentas su Maxu Strusu, kurie įtvirtino Majamio komandos pergalę – 111:105.

Savo ruožtu paskutinėmis sekundėmis tritaškius prametė J.Tatumas bei Jaylenas Brownas ir atsidūrė jau nerimą keliančioje situacijoje, kai serijos rezultatas tapo 0-2.

„Heat“: Jimmy Butleris 27 (12/24 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Calebas Martinas 25 (8/9 dvit.), Bamas Adebayo 22 (8/8 baud., 17 atk. kam., 9 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 15, Maxas Strusas 11, Gabe‘as Vincentas 9.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34 (7/10 dvit., 3/10 trit., 11/12 baud., 13 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Jaylenas Brownas 16 (1/7 trit.), Robertas Williamsas ir Malcolmas Brogdonas po 13, Derrickas White‘as 11, Grantas Williamsas 9.