-

UEFA „Development“ turnyre lietuvės pripažino bosnių pranašumą

2023.05.03 05:57
Rungtynių akimirka | LFF nuotr.

LFF Kauno treniruočių centro stadione šiandien prasidėjo tarptautinis futbolo turnyras, skirtas merginų iki 16 metų rinktinėms.

Pirmosiose rungtynėse estės rezultatu 2:1 įveikė Sakartvelo bendraamžes, o popietę šiame stadione lietuvės metė iššūkį Bosnijos ir Hercegovinos rinktinei. Susitikimas pasibaigė bosnių pergale 5:1.

Bosnių gretose Lina Hadžikadunić pelnė pirmąjį įvartį, 9 minutę savo prasiveržimą kairiuoju kraštu užbaigdama taikliu smūgiu.

Lietuvos rinktinės kapitonė Austėja Jokubaitytė 19 minutę išlygino rezultatą, kuomet ji atliko galingą smūgį iš aikštės vidurio, o varžovių vartininkė sužaidė neužtikrintai ir neatrėmė skriejusio kamuolio.

Visgi, jau už šešių minučių susitikimo teisėja skyrė baudinį į lietuvaičių vartus, o šia proga pasinaudojo bosnių kapitonė Una Rankić. Šiai žaidėjai pavyko pasinaudoti dar viena standartine situacija pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, taikliai atlikus baudos smūgį.

Antroje rungtynių pusėje viešnios padidino savo persvarą dar dviem įvarčiais, kurių autorės – Amila Abdukić ir Eldina Kurbasić.

Artimiausios UEFA „Development“ turnyro Kaune rungtynės įvyks šį ketvirtadienį. Įėjimas į stadioną žiūrovams – nemokamas, visas turnyro dvikovas tiesiogiai transliuoja futbolas.tv platforma.

16:00 val. Estija – Lietuva.

Rungtynių statistika: Lietuva – Bosnija ir Hercegovina 1:5 (1:3)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėja – Jurgita Mačikunytė

Įvarčiai: 19 min. Austėja Jokubaitytė (Lietuva) 8 min. Lina Hadžikadunić, 24 min. iš baudinio ir 45 min. Una Rankić, 65 min. 65 min. Amila Abdukić, 72 min. Eldina Kurbasić (Bosnija ir Hercegovina)

Įspėta: 23 min. Austėja Jokubaitytė (Lietuva)

Lietuvos merginų U16 rinktinės startinė sudėtis: Ema Daujotė, Agnė Jakiūnaitė, Patricja Penkauskaitė, Marta Šmidt, Milda Ivanciutė, Ugnė Jonelytė, Julija Melaikytė, Austėja Jokubaitytė, Laura Grucytė, Aivė Andriuškevičiūtė, Estela Tamošauskaitė.

Arsargoje: Rūta Petrauskaitė, Emilija Grauslytė, Emilija Gerasimova, Miglė Grauslytė, Neila Dinevičiūtė, Radvilė Kelečiūtė, Ugnė Kvartūnaitė, Gabija Malakauskaitė.