Real
-
Borussia
-

M.Armalio klubui nepavyko pratęsti pergalių serijos Švedijoje, P.Gintauto komandos rungtynės neįvyko

2023.01.05 22:33
Mantas Armalis | hockey.lt nuotr.

Ketvirtadienį elitinėje Švedijos ledo ritulio lygoje (SHL) „Leksands IF“ su Mantu Armaliu išvykoje 2:4 nusileido Geteborgo „HC Frolundai“.

Lietuvis buvo pakeistas likus puspenktos minutės ir svečiai su papildomu aikštės žaidėju įmušė įvartį (2:3). Tada lietuvis kurį laiką gynė vartus, o likus žaisti 1 min. 44 sek. vėl buvo pakeistas. Deja, šį kartą jau „HC Frolunda“ pelnė įvartį į tuščius vartus (2:4). Likus žaisti 22 sek. varžovai dar pažeidė taisykles ir M.Armalis vėl buvo pakeistas papildomu aikštės žaidėju, bet daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

M.Armalis iš viso atrėmė 29 iš 32 varžovų smūgių į vartus. Šiame sezone pagal atremtų smūgių procentą (92,14) lietuvis tarp klasifikuotų SHL vartininkų yra 4-as. Tebepirmauja Linusas Soderstromas (95,03).

„Leksands IF“ (44 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 14 klubų rikiuojasi 7-as.

Stipriausioje Norvegijos lygoje Pauliaus Gintauto atstovaujama Sarpsborgo „Sparta“ nesužaidė rungtynių namuose su „Gruner“. Rungtynės buvo nukeltos, nes „Spartos“ gretose yra labai daug traumuotų ir sergančių žaidėjų.

„Sparta“ (59 tšk.) lygoje užima 2-ą vietą tarp 10 komandų.

Vengrijos aukščiausioje lygoje „Feha 19“ (Vengrija) su Ugniumi Čižu išvykoje 1:6 neprilygo „SC Csikszereda“ (Rumunija) komandai. Pirmajame penkete žaidęs lietuvis kartą smūgiavo į vartus.

„Feha 19“ (13 tšk.) lieka paskutiniai – 10-i.