-

K.Thompsono ir S.Curry duetas nukalė pirmąją „Warriors“ pergalė išvykoje

2022.11.21 07:29
Curry ir Thompsonas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Oklando „Warriors“ (8/9) ekipa. Steve'o Kerro auklėtiniai išvykoje 127:120 (40:28, 21:37, 36:29, 30:26) palaužė Hiustono „Rockets“ (3/14) komandą.

Oklando komandą į priekį vedė Klay Thompsono ir Stepheno Curry duetas, kuris kartu surinko 74 taškus.

K.Thompsonas per 35 minutes surinko 41 taškus (4/10 dvit., 10/13 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet dukart suklydo ir prasižengė 1 kartą.

Pastarajam tai yra geriausios sezono rungtynės.

S.Curry per 37 minutes pelnė 33 taškus (4/6 dvit., 7/14 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, tačiau padarė 1 klaidą ir prasižengė 3 kartus.

NBA čempionams tai yra pirmoji pergalė svetimoje arenoje. Prieš tai Oklando ekipa svečiuose pralaimėjo visas aštuonias rungtynes.

S.Curry likus mažiau nei dvejoms minutėms tritaškiu didino skirtumą iki šešių taškų. Vėliau likus žaisti 40 sekundžių jo tolimas metimas didino atotrūkį iki devynių ir „Warriors“ pergalės nepaleido.

Pralaimėjusiems 30 taškų įmetė Kevinas Porteris.

Hiustono ekipa šiuo metu turi blogiausią rezultatą Vakarų konferencijoje.

„Warriors“: Klay Thompsonas 41 (4/10 dvit., 10/13 trit.), Stephenas Curry 33 (7/14 trit., 6 atk. kam., 15 rez. perd.), Andrew Wigginsas 22 (6/11 trit.), Jordanas Poole 10, JaMychalas Greenas 8, Donte DiVincenzo 4, Draymondas Greenas 4 (6 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Rockets“: Kevinas Porteris 30 (5/8 dvit., 5/11 trit., 6 rez. perd.), Jabari Smithas 22 (3/9 trit., 7 atk. kam.), Tari Easonas 19 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), Jalenas Greenas 16 (1/8 trit.), Ericas Gordonas 14 (3/7 trit.), Kenyonas Martinas 12, Alperenas Sengunas 4 (7 atk. kam.).