0
0

Antrajame kėlinyje 4 įvarčius pelnęs „Chelsea“ sutriuškino „Burnley“ VIDEO

2022.03.05 18:51

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4 – 0 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.

Dwightas McNeilas 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Reece‘as Jamesas 47-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Kai Havertzas 53-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Pastarasis 55-ąją minutę dar kartą tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir šių rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

Christianas Pulišičius 69-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir dar labiau padidino svečių pranašumą 4:0.