J.Paulas paaiškino, kodėl atsisakė sekso prieš kovą su T.Woodley bei kalbėjo apie turimus smegenų pažeidimus ir jų gydymo metodus (1)
Jake'as Paulas ir jo mergina Julia Rose | Instagram.com nuotr
Ankstyvą gruodžio 19 d. rytą Lietuvos laiku Tampos „Amalie“ arenoje (JAV) įvyks revanšinė Jake‘o Paulo (4-0) ir Tyrono Woodley (0-1) kova profesionalų bokso ringe. T.Woodley šioje kovoje pakeis susižeidusį ir sunegalavusį britą Tommy Fury (7-0).
Prieš kovą kalbėdamas „In Depth“ laidoje su Grahamu Bensingeriu, J.Paulas atskleidė, kad stengiantis išlikti nenugalėtu bokso ringe, jam yra uždraustas seksas su mergina Julia Rose.
„Kiekvienam kovotojui tai skiriasi. Daugelį kovotojų tai paveikia, įskaitant ir mane. Esu 100procentų tikras, kad tai ne visiška psichologija. Aš netikiu placebu, turiu viską patirti pats. Tik kartą ar du esu susimovęs, bet tai labai lengva pastebėti. Jeigu prieš tai turiu seksą, sparinguose aš kur kas daugiau praleidžiu smūgių. Mano treneris BJ Floresas iš karto sako: „praėjusią naktį mylėjaisi?“.
J.Paulo treneris pridėjo: „Tuomet jis būna ne toks geras, ne toks greitas ir ne toks agresyvus. Vyrukui, kuris bokse yra 33 metus tai labai aiškiai matosi. Senovės kariai, prieš išeidami į mūšį, atsisakydavo tam tikrų dalykų, todėl svarbu, kad J.Paulas aukotųsi ir ašimtų iš savęs tam tikrus dalykus. Jeigu atsisakydamas sekso jis taps nbent pusę procento geresnis, mes tai darysime“.
24-erių metų J.Paulas taip pat atskleidė, kad jau dabar kenčia dėl smegenų traumos, patirtos bokse. Tai pasireiškia užmaršumu ir neaiškia kalba, tačiau jis eksperimentuoja su psichodeliniais preparatais, kad žala būtų atstatyta.
„Prieš pradedant boksuotis man buvo atlikti smegenų tyrimai ir gydytojas sakė, kad dėl sukrėtimų, kuriuos patyriau žaisdamas futbolą, trūksta kraujo pratekėjimo į tam tikras smegenų srtisi“, – pasakojo J.Paulas. „Manau, kad tai viena iš sričių, kuri yra atsakinga už atminį ir pan. Po pirmos bokso kovos grįžau pas daktarą dar kartą ir jau tada buvo blogiau. Patekau tarp žmonių, kurie buvo geresni už mane, kol lėtai pasiekiau jų lygį.
Mes darome tai, kas kenkia ilgalaikei sveikatai. Pastebiu tai kalbėdamas su savo mergina ar draugais. Dažnai kažko neprisimenu, ką turėčiau prisiminti, nes tai įvyksta prieš keletą dienų. Kartais mano kalboje būna 100 ar 200 žodžių, aš juos visus suplaku į vieną, ko anksčiau nebūdavo.
Kalbėjausi su daugybę žmonių apie tai. Yra naujų tyrimų ir mokslo, kaip su tuo kovoti. Pavyzdžiui – psichodeliniai preparatai ir rupūžės. Tai skamba beprotiškai, bet iš tikrųjų tai gali padidinti nervų aktyvumą jūsų smegenyse ir atverti naujus kelius. Aš su tuo eksperimentavau ir tai padėjo“.
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.