07-07, 04:00
Urugvajus
-
-

„Man Utd" išplėšė dramatišką pergalę prieš „West Ham Utd“ futbolininkus M.Noble 95-ąją minutę nerealizavo 11 m baudnio (10)

2021.09.19 17:57

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 2 – 1 įveikė Londono „West Ham Utd“ futbolininkus.

Jarrodas Bowenas 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė svečių vartininkas Davidas De Gea.

Mohamedas Saidas Benrahma 30-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir „West Ham Utd“ išsiveržė į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo 34-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Nikola Vlasičius 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas nepakito.

Puikia proga pasižymėti antrojo kėlinio pradžioje nepasinaudojo C.Ronaldo, kurio smūgiuot kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Masonas Greenwoodas 59-ąją minutę atliko tolimą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

C.Ronaldo 77-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau rungtynių teisėjas pražangos neįžvelgė ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Jesse Lingardas 89-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

Markui Noble 95-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, smūgį meistriškai atrėmė Davidas De Gea, kuris tai padarė pirmą kartą nuo 2014/15 m. sezono.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa